Spor
Giriş Tarihi : 04-03-2021 20:28   Güncelleme : 04-03-2021 20:33

Adalet Abdurrahim Albayrak'ın Aklına 2 Yıl Üstüne Geldi

Rizesporsuz Rizeli Abdurrahim Albayrak'tan 'Adalet' arayışı.

Adalet Abdurrahim Albayrak'ın Aklına 2 Yıl Üstüne Geldi

Dün akşam oynanan ve MKE Ankaragücü’nün 2-1 üstünlüğüyle sonuçlanan MKE Ankaragücü-Galatasaray maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray 2.Başkanı Abdurrahim Albayrak, maçın hakemlerine adeta ateş püskürdü. “Adalet istiyoruz” çıkışında bulunan Albayrak, “Neler olduğunu tüm Türkiye, çok yakından seyrediyor. Herkes hayretler içerisinde” cümlelerini kullandı.

Çaykur Rizespor Maçının Ardından Sessizliğe Gömülmüştü
Galatasaray 2.Başkanı ‘Nüfus kağıdında Rizeli’ Abdurrahim Albayrak’ın açıklamaları akıllara 11 Mayıs 2019 tarihinde Çaykur Didi Stadyumu’nda oynanan Çaykur Rizespor – Galatasaray maçını getirdi. Maçın orta hakemi Serkan Çınar’ın adaletsiz kararlarıyla Galatasaray’ın 3-2’lik üstünlüğüyle sonuçlanan maçın ardından, tek bir açıklama dahi yapmayan Albayrak’ın yaptığı açıklamalar vicdan sahibi futbolseverler tarafından hayretle karşılandı.
 

Albayrak’ın açıklamaları şöyle:
 “Dün akşam Malatya’da bir maç oynanıyor, Yeni Malatyaspor başkanı isyan ediyor. Biz de şimdi isyan ediyoruz. Mostafa’yı böyle mi durdurmayı planlıyorsunuz? Mostafa’nın hareketi kırmızı kartsa, Trabzon’daki de penaltıdır. Sadece adalet istiyoruz. Neler olduğunu tüm Türkiye, çok yakından seyrediyor. Herkes hayretler içerisinde. Bir bakıyorsunuz Trabzonspor başkanı isyan ediyor, verilmeyen penaltı. Ama VAR’da kim var? Cüneyt Çakır var. O pozisyonda yine bir darbe var. Verilmeyen bir penaltı var. Cüneyt Çakır, VAR’a kimseyi çağırmıyor. Çok güzel, muhteşem. Beni men etsinler, ben de bırakayım bu mesleği. Kime hizmet ediyoruz, nedir bu ya? Adalet istiyoruz, başka bir şey istemiyoruz. Sen bu gece rahat uyuyabilecek misin? Nedir bize kastınız?”