Siyaset
Giriş Tarihi : 10-10-2020 17:07   Güncelleme : 10-10-2020 17:07

Ali Erhan Cerrah'tan Kongreye Davet!

MHP Rize Merkez İlçe Başkanı Ali Erhan Cerrah'tan 11 Ekim 2020 Pazar günü (Yarın) saat 10:30'da başlayacak kongreye davet mesajı.

Ali Erhan Cerrah'tan Kongreye Davet!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Rize  Merkez İlçe Başkanı Ali Erhan Cerrah, tüm rizelileri yarın saat 10:30'da başlayacak olan kongreye daver etti.

Tüm Rizelileri 11 Ekim Pazar günü yani yarın İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek kongereye davet eden Rize Merkez İlçe Başkanı Ali Erhan Cerrah "MHP siyasi hayatına başladığı tarihten bugüne aziz Türk Milletine vaat ettiği demokrasi, refah, kalkınma, lider ülke olma, büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma yolunda çalışmalarını 50 yıldır sürdürüyor.  MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin talimatlarıyla Rize’de gerçekleşen kongrelerimiz Merkez İlçe Kongremizle devam ediyor. Kongreler yenilenmektir, tazelenmektir, gücümüze güç katmaktır. MHP kongreleri her zaman; çok güçlü ve geniş katılımlı olmuştur. Her geçen gün milletimizin bizlere olan inancı ve teveccühü artmaktadır. 11 Ekim 2020 Pazar Günü, yani yarın Rize Merkez ilçe kongremizi de yine aynı katılım ve güçlülükle gerçekleştireceğiz. 50 yıllık heyecan ve bu heyecana dayalı coşku gerçekleşecek toyumuza tüm Rizeli hemşehrilerimizi davet ediyoruz. Onları da aramızda görmekten mutluluk duyacağız" ifadelerini kullandı.