Asayiş
Giriş Tarihi : 27-01-2021 15:51   Güncelleme : 27-01-2021 15:51

Atakan Maşalacı Anneannesi Fatma Maşalacı'yı Konya'da ki Huzur Evine Yerleştirmiş!

Torunu Atakan tarafından Rize'den il dışına çıkartılarak Konya'da ki huzur evine yerleştirilen Fatma Maşalacı'nın öldükten sonra Konya'da ki kimsesizler mezarlığına gömüldüğü öğrenildi.

Atakan Maşalacı Anneannesi Fatma Maşalacı'yı Konya'da ki Huzur Evine Yerleştirmiş!

Star TV ekranalrında yayınalnan Gerçeğin Peşin'de programında Gülşen Maşalacı ve kızı Özlem Yığıcı dosyası hız kesmeden devam ediyor. Önemli verilere ulaşan program ekibi bu kez Atakan Maşalacı’nın anneannesi Fatma Maşalacı’nın hastalığı nedeniyle kaldırıldığı hastaneden taburcu edildikten sonra Atakan tarafından gözden uzak olması için Konya’da ki bir huzur evine getirilerek yerleştirildiği ortaya çıkardı.

27 Ocak tarihli ‘Gerçeğin peşinde’ programında; Atakan, anneannesinin ‘Kızımı (Gülşen Maşalacı) Atakan öldürdü’ demesinden rahatsız olduğu için böyle bir önlem aldığı iddia edilirken Atakan Maşalacı’nın aynı zamanda huzur evine telefon ve adres bilgisi bırakmadığı dile getirildi. Konya’da ki huzur evinde 30 Eylül 2010 yılında hayatını kaybeden Fatma Maşalacı’nın yakınına ulaşılamadığı içinde ilde ki kimsesizler mezarlığına gömüldüğü program sunucusu Serap Paköz tarafından açıklandı.