Asayiş
Giriş Tarihi : 03-02-2021 21:28   Güncelleme : 03-02-2021 21:46

Atakan Maşalacı, Gerçeğin Peşinde Programı ve Gökhan Ersine'yi Mahkemeye Vereceğini açıkladı

Star TV ekranalrında yayınalnan Gerçeğin Peşin'de programında Gülşen Maşalacı ve kızı Özlem Yığıcı dosyası hız kesmeden devam ediyor.

Atakan Maşalacı, Gerçeğin Peşinde Programı ve Gökhan Ersine'yi Mahkemeye Vereceğini açıkladı

Cezaevinde bulunan Atakan Maşalacı kendisine yönelik iddiaları yanıtladı. Maşalacı, Serap Paköz ve Gülşen Maşalacı’nın oğlu Gökhan Ersine’ye beddua ettiğini ve mahkemeye vereceğini dile getirerek “Taraflı yayın yaptığınız için insanlar doğru bildiklerini bile anlatamıyorlar. Her gece beddua ediyorum Serap Hanım’a ve Gökhan’a, hakkımda ki yalan iddialarından dolayı 83 milyon vatandaşın her biri için birer liralık 83 Milyon TL tazminat davası açacağım programa” şeklinde konuştu.

‘Bende olsam beddua ederim’
Olayların ortaya çıkması için büyük emek harcayan ve bir çok noktaya ilk kez kendisi ulaşarak açığa çıkartan programın sunucu Serap Paköz ise kendisine ironik bir şekilde cevap vererek “Bende senin yerinde olsam 11 yıl sahte evrakla maaş almışım, ev satmışım yemişim ve bunu bir program ortaya çıkarmış. Oğlu gelmiş burada annesini ararken ortaya çıkmış. Burada ki uzmanlar, ekip ve herkes bunu ortaya çıkarmış. Benim ceza evinden çıkacaktım, o maaşı yemeye devam edecektim. Bütün bunları engelleyen kişiye bende olsam beddua ederdim ama bedduam tutar mıydı onu bilmiyorum” ifadelerini kullandı.