Asayiş
Giriş Tarihi : 30-12-2020 00:02   Güncelleme : 30-12-2020 22:58

Atakan Maşalacı Hakkında Flaş İddia: Atakan 1-2 değil birçok cinayeti var

Havva Maşalacı’nın kızı Nevin isimli kadın yayına bağlanarak kardeşinin hayal gördüğünü dile getirdi.

Atakan Maşalacı Hakkında Flaş İddia: Atakan 1-2 değil birçok cinayeti var

Star TV’de yayınlanan Serap Paköz’ün sunduğu ‘Gerçeğin peşinde’ programının ince eleyip sık dokuduğu ‘Gülşen Maşalacı ve kızı Özlem Yığcı’ dosyası devam ediyor.

Bütün Maşalacı ailesinin konuyu bildiğini iddia eden Nevin “Bunu bütün Maşalacılar duymuştur, ‘Atakan Suzan’ı, Özlemi öldürdü denize attı’ diye bir ifade kulağımıza gelmişti. Bunu İstanbul’da ben duyduğuma göre Rize’de ki herkes duymuştur. Ne yazık ki bu Atakan’dan bu insanların korkusu nedir bilmiyorum. Kimse çıkıp doğru bir açıklama yapmıyor. Ben açık açık söylüyorum, annem de ifadesini polise vermiş. Burada hata varsa polisindir. Neden o yıl gidip de araştırmadı? Anneanne kızını Atakan’ın öldürdüğünü söylediğinde neden ona bakmadılar, ciddiye almadılar? Ben Atakan’ın kendisini ve bacısını şahsen tanımıyorum. Sadece duyum olarak biliyorum” ifadelerini kullandı.

Kardeşinin konuyu bilmediğini hastalığı nedeniyle hayal gördüğünü, annesinin de bildiği her şeyi anlattığını dile getiren Nevin isimli kadın yeni bir iddiada bulunarak “Atakan benim amcamın oğlu Recep Ali Maşalacı öldürüldüğü gün oradaydı da cenaze günü neredeydi? Atakan cenaze günü neredeydi, nereye gitmişti? Amcam, rahmetli babası bana dedi ki ‘Boğazını sıktı, tehdit etti’ dedi. Alnına silah dayamış çocuğun, bu çocuğun da yüzde 90 parmağı vardı, bunu da Atakan öldürdü. Atakan 1-2 değil ki birçok cinayeti var” dedi.

Gökhan Ersine’ye harçlık veriyorum demiş
Atakan Maşalacı’yı bir gün İstanbul’da ki evinde misafir eden Ayşe Kansız programa bağlanarak “Beni bir gün aradı ve müsait sen bu akşam sana geleceğim dedi. Geldi sabah beraber kahvaltı ederken Atakan’a bir telefon geldi ve apar topar montunu giydi ‘Ben gidiyorum yarım saat 1 saate gelip valizimi alacağım’ dedi. Bende Atakan’a ‘Ne oldu bir şey mi oldu?’ diye sordum. Atakan bana ‘Benim burada bir kuzenim var. Halamın oğlu Gökhan. Aramız çok iyidir çok severim onu. Her geldiğimde ona 3-5 kuruş bir şeyler veririm’ dedi. Bende bunun üzerine ‘Halan nerede, halan bakmıyor mu ona’ dedim. Oda bana halasıyla konuşmadığını söyledi. Bende öyle deyince daha fazla gitmedim üzerine ve çıktı evden. 1 saat sonra geldi, valizini aldı ve ‘Ben Rize’ye gidiyorum’ dedi. Çıktı evden. Yanlış anlamıyorsam 7 sene önce” ifadelerini kullandı.

Böylece Gülşen Maşalacı ve kızı Özlem Yığcı davasında olay farklı bir boyut kazanmış oldu.