DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Gizlilik

Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi
 
Flash53.com.tr haber web sitesi (bundan sonra Flash53 olarak bahsedilecektir), kullanıcıların kişisel bilgilerini toplamaz.
 
GEZİNME GİZLİLİĞİ
Flash53 web sitesinin sunucusu, HTTPS (bağlantı güvenliği) sertifikası kullanır.
 
HTTPS protokolü sayesinde kullanıcılar Flash53’e bağlantı sağlandıktan sonra tüm içerik, ziyaret edecekleri sayfanın adresi dahil, şifrelenmiş olarak yapılır. Dolayısıyla, Flash53’de tam olarak hangi sayfada gezildiği tespit edilemediği için Servis Sağlayıcı, bağlantıya müdahale edemez. Yani Internet Servis Sağlayıcınız, gireceğiniz sayfa adresini bilemeyeceğinden, o sayfaya özel sansür uygulayamaz, sayfaya yapılan bağlantıyı yavaşlatamaz ya da sayfayı başka bir adrese yönlendiremez.
 
REKLAMLAR
Flash53, Google Adsense reklamları kullanmaktadır. Ancak, kullanıcıların ilgi alanlarına, cinsiyet ve yaş gibi demografik bilgilerine ve Google Hesabı kayıtlarına dayalı reklamlar göstermeye yarayan ve Google'ın ziyaret bilgilerinizi toplayarak ilgi alanı kategorileri oluşturmasını sağlayan Kişiselleştirilmiş reklamlar ile daha alakalı reklamlar yayınlamak için reklamverenin kitle bilgilerini kullanan Üçüncü taraf reklamlar Flash53'de kullanılmaz.
 
ZİYARETÇİ ANALİZİ
Flash53, ziyaretçi trafiğini takip etmek için Google Analytics servisini kullanmaktadır. Ancak, Adsense kodunda olduğu gibi, Analytics kodlarında da ziyaretçilerin demografik ve coğrafi özellikleri ile ilgi alanlarını takip eden özellikler devre dışı bırakılmıştır.
 
Google'ın web ve uygulama tarama geçmişinizi Google hesaplarınız ile ilişkilendirmesini ve Google hesaplarınızdan gelen bu bilgileri reklamları kişiselleştirmek için kullanmasını sağlayan, oturum açan Google kullanıcılarından toplanan verileri de içeren Yeniden Pazarlama ve Kitle Demografisi ve İlgili Alanı Raporlaması özellikleri Flash53'de etkin değildir.
 
SOSYAL PAYLAŞIM
Facebook tarafından web sitelerine sunulan "Paylaş" ve "Beğen" gibi butonlar, tarayıcı tarafından toplanan bilgilerin Facebook'a gönderilmesine olanak sağlar. Bu butonlar Flash53'de kullanılmaz. Flash53'de yer alan sosyal medya paylaşım araçları java script içermeyen linkler olarak tasarlanmıştır.
 
Facebook'un yaş, cinsiyet gibi demografik bilgileri elde etmesine olanak sağlayan Facebook Analytics ve Facebook Pixel kodları da Flash53'de yer almaz.
 
SİTE İÇİ ARAMA
Flash53, site içi arama motoru olarak, tüm aramalarınızı kaydeden Google'ı değil DuckDuckGo'yu kullanır. DuckDuckGo, aramalarınızda tamamen anonimlik ve gizlilik sağlar. Arama sonuçlarınız kaydedilmediği gibi bu sonuçlar tıkladığınız sitelerle paylaşılmaz, kişiselleşmiş reklamlara yönlendirilmezsiniz.
 
SÖZLEŞMENİN GÜNCELLİĞİ
Flash53, Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini, sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir.
 
Flash53’ün değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi hükümleri, sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.
 
Flash53’de uygulanan gizlilik politikası, çerezler, reklam sistemi ve diğer uygulamalarla ilgili olarak her türlü görüş, dilek, şikayet ve sorularınızı hasanfehmidemir@hotmail.com adresine iletebilir ya da iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
 
Sitemiz Rize Haberleri'ni en güncel şekilde tüm Rizelilere aktarmak için her geçen gün kendini daha da geliştirmeye çalışan, kadrosuyla her kesime hitap etmeye çalışan bir haber sitesidir. Rize Haberleri'nin sadece bölge illeri Trabzon, Artvin, Ordu, Samsun gibi illerin değil, Tüm Türkiye'nin haberlerine yer vermekeyiz. Her hangi bir siyasi parti ile organik veya gönül bağımız olmadığı gibi Rize 53 Gazeteciler Derneği dışında herhangi bir dernek veya kuruluş üyesi değildir.
 
Köşe yazarlarımızın yazıalrına herhangi bir şekilde müdehale edilmediği gibi, Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğüne zarar verecek her hangi bir şahıs sitemizin kadrosunda kesinlikle yer bulmamaktadır ve bulamayacaktır. 

Gazete Manşetleri
ARŞİV ARAMA
avcılar esc ümraniye esc istanbul esc bayan ilanları şirinevler esc istanbul esc beylikdüzü esc bayan avcılar esc bayan şişli esc kağıthane esc kadıköy esc esc şişli ataşehir esc esc bayan esc bayanlar istanbul esc ajans