Bu Nedir?
Giriş Tarihi : 08-05-2021 21:53   Güncelleme : 08-05-2021 21:53

Bulunur Yazılım Rize

Bulunur Yazılım Rize

Son yıllarda hemen hemen her sektörde büyük değişimler yaşanmıştır. Web sitelerinin hem ulusal hem de uluslararası olarak belirlenen hedeflere ulaşılabilmesi içinde çok önemli bir yere sahiptir. Bir ürünün tanıtımından belirlenen hedef kitlelerine ulaşabilmek için etkili bir aracı olmaktadır. Web sitesinin sunduğu en büyük avantajlardan biri ise mesafelerin bir önemi kalmamasıdır. Mesafe olarak çok uzakta olunan bir kişiye parmaklar ucu kadar çok yakındır.

rize web tasarım konusunda çok fazla araştırma yapılmaktadır. Bu durumunda çeşitli faktörler etkilidir. Ancak doğru ve en iyi bir şekilde anlatabilmek için ise yalnızca teknik donanım yeterli değildir. Hem görsel olarak hem de kelimelerin kullanılma şekline kadar her şeyi ile bir temanın ya da bir amacın eseri olmalıdır. Böylelikle siteye girildiği zaman dikkat çekmekte, zaman içerisinde de bir kişinin daha sık girmesine ve daha uzun zaman geçirmesini sağlamaktadır. Böylelikle de maddi açıdan da hedeflere ulaşılmada da önemli bir adım atılmış olmaktadır.

Bulunur 360 bu alanda on yıldan uzun bir süredir web tasarım alanında hizmet vermektedir. Sahip oldukları tecrübe ile de çok farklı sektörlere hazırladıkları siteler ile de bu alanda öncü firmalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün artan müşteri ve sektör sayısı ile de birbirinden özel ve eşi benzeri olmayan çalışmalara da imzalarını atmaktadırlar.

Rize web tasarım konusunda da hizmet sunan firma ile de hayalinizdeki veya sizi en iyi şekilde yansıtan sitenin de kurulmasını sağlayabilirsiniz. Dijital çağda sitesi olmayan firma ya da kurumlar olmayacağı açık bir şekilde görülmektedir. Ticari olarak ele alındığında da rekabet açısından da kaliteli ve profesyonel bir sitede başarının altın anahtarıdır. Bir uzmandan destek alarak sektör ne olursa olsun yer almak ve hedeflerini büyütmek isteyenlerin yapması gerekenler başında web sitesi tasarımı gelmektedir.

Kurumsal Web Tasarım

Bulunur 360 hizmetleri içerisinde kurumsal web tasarım hizmetinin yer aldığı görülmektedir. Bu hizmet çağımızın en çok talep gören ve en çok ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Rize web tasarım hizmetleri dendiğinde de kurumsal bir kimliğin parçası olan bu siteler müşteriler ile de bir köprü görevi görmektedir.

Bu hizmet kapsamında sitenin içerisinde yer alan sekmelerden, yazılan yazılara, ana sayfada yer alan alanlar, sosyal medya uzantılarına kadar her şey yer almaktadır. Burada ise belirleyici olan sektör olmaktadır. Bazı firmalarda hizmetler sekmesi bazı firmalarda ise ürünler sekmesi yer almaktadır. İletişimden aranan bilgilere kadar ulaşılması için hem ara yüz hem de görsel tasarım bu hizmet kapsamında yapılmaktadır.

E-ticaret Sitesi

Ticaretin kalbi artık dijital platformlarda yani web sitelerinde artmaktadır. Gelişen teknoloji ile de birlikte ticarette de yepyeni bir dönem başlamıştır. Çok yönlü bir değişim olduğu içinde pek çok yönden her sektörde de büyük değişimler yaşanmıştır. Hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam eden ya da etmek isteyenlerin ise de bu değişime ayak uydurması gerekmektedir.

Rize web tasarım da bu konuda sektörlerin önemli bir sorununu da çözüm getirmektedir. E-ticaret sitesi kurulum hizmeti veren Bulunur 360 bu alanda profesyonel bir çalışma yapmaktadır. Alanında uzman kadrosu ve sahip oldukları vizyonları ile de ticaretin yeni dünyasına da yön veren firmaların arasındadır.

Genel bir değerlendirme yapıldığı zaman ürünlerinizi ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaşmasını hedefleyen firmalar ya da kişiler web sitelerine gerekli önemi vermelidir. Güncellemeler, sitenin hızı gibi noktalara da çok dikkat etmelidirler. Yaşanan en ufak bir sorun hem madden hem de manen sorunlara sebebiyet verebilecektir. Bu noktalarda bir uzman desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Çekim & Production

Rize web tasarımiçerisinde de çekim ve productionda önemli bir yere sahiptir. Yapılan araştırmalar siteye giren bir kişinin ilk baktığı detayın görseller olduğunu ortaya koymaktadır. Bu nedenden dolayı site tasarımları bir ana tema üzerine kurulmaktadır.  Böylelikle müşteri ile de gizli bir şekilde ilk bağlantı kurulmuş olmaktadır. Profesyonel olarak üzerinde çok fazla durulmalıdır. Bulunur 360 sunduğu hizmetlerinde de bu noktada titiz çalışmaları ile de dikkatleri üzerine çekmişlerdir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sadece Rize web tasarım detaylarına değil sosyal medya yönetimi üzerine de çok dikkatli ve titiz bir çalışma yapılmalıdır. Günümüzde reklam ve tanıtım dendiğinde akla ilk gelen sosyal medya gelmektedir. Milyonlarca kişi bu dünyadadır ve iletişim kurabilmenin de en güçlü aracıdır. Sitelerde mutlaka sosyal medya linklerine yer verilmelidir.

Mobil Uygulamalar

Web siteler dendiği zaman sadece bilgisayar düşünülmemelidir. Mobil uygulamalara da gereken önem verilmelidir. Kullanımı kolay olmalıdır ve kullanıcılarında aradığı pek çok niteliğe sahip olmalıdır. Artık her şey cep telefonları üzerinden olduğu için siteden sonra ikinci sırada bu uygulamalar gelmektedir.

Web Siteniz Neden Olmalı?

Rize web tasarım hizmetini neden tercih etmelisiniz veya neden web siteniz olması sorularının cevapları ise;

  • Hedef kitleye daha kısa sürede ulaşmak ve büyütmek
  • Değişen ve gelişen dünyada hem ürün hem de hizmet tanıtımının en etkili yolu olması
  • COVID19 pandemisi gibi dönemlerde de firmanın ayakta kalması
  • Yaşanan tüm olumsuzluklara karşın üretimin ve çalışmanın devam etmesi

için bir siteniz olmalıdır. Web sitesi sadece bir sayfa değildir. Sizin dijital dünyadaki kimliğinizdir. Daha detaylı bilgi almak için www.bulunur.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Başka bir seçenek ise 0850 441 99 53 veya 0542 273 53 53 telefonlarından firma ile iletişime geçerek süreç hakkında ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.