Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz: "Hala bir şansımız var ama mucizelere kaldı"

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından, "Matematiksel olarak hala bir şansımız var ama mucizelere kaldı" dedi.

Spor
Giriş Tarihi : 22-04-2022 23:00   Güncelleme : 23-04-2022 00:04
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz:

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftasında Çaykur Rizespor, sahasında Fenerbahçe'ye 6-0 mağlup oldu. Maçın ardından basın toplantısında konuşan Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Farklı konuşulacak birşey yok. Tek söyleyeceğim bu maç bizim için final maçıydı. Her yönden çok iyi hazırlanmıştık. Malesef oyunun başında gördüğümüz basit kırmızı kart doğru bir kırmızı kart.  Maçtan önce bazı oyunculara özellikle sakin olmaları gerektiğini söyledim. Malesef penaltılarla beraber oyunda bitti maçta bitti. Maçın 1. dakikasında herşey bitti" dedi.

1. dakikada alınan kırmızı kartta oyunun bittiğini söyleyen Korkmaz, "Baiano'ya özellikle sakin olmasını söyledim neden böyle yaptı bilmiyorum çünkü final maçıydı bu maçı alsaydık bambaşka bir senaryo olacaktı. Matematiksel olarak hala bir şansımız var ama mucizelere kaldı. 1. dakikada oyunda bitti maçta bitti" şeklinde konuştu.
 

Flash53 AdminFlash53 Admin

YORUMLAR