Siyaset
Giriş Tarihi : 25-12-2020 16:37   Güncelleme : 25-12-2020 16:44

Doğru Parti İl Başkanı Eyüp Demir'den Covid-19'un Ardından Teşekkür Açıklaması!

Doğru Parti Rize İl Başkanı Eyüp Demir, yakalandığı Covid-19 hastalığını atlatarak kendisine hastalık süresinde destek veren herkese teşekkür etti.

Doğru Parti İl Başkanı Eyüp Demir'den Covid-19'un Ardından Teşekkür Açıklaması!

1 Aralık tarihinde Kovit-19 salgınına yakalanan ve hastanede tedavi gören Doğru Parti İl Başkanı Eyüp Demir’in hastanedeki tedavi süreci tamamlandı.

Tedavinin ardından bir teşekkür açıklaması yapan Demir “1 Aralık 2020 tarihinde Covid-19 tedavisi için yattığım RİZE Devlet Hastanesindeki ve akabinde RTE üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavimi yakından takip eden, ilgi ve alakasını esirgemeyen; Doğru Parti Genel Başkanı Sn. Rıfat Serdaroğlu’na ve şahsında Doğru Parti tüm teşkilat mensuplarına, Eski Devlet Bakanı Değerli büyüğüm Sayın Mehmet Ali Yılmaz’a, Rize İl Sağlık Müdürü Sayın Dr. Mustafa Tepe’ye, Rize-Artvin Tabipler Oda Başkanı Sayın Doç. Dr. Kazım Şahin’e, RTE üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Sayın Prof. Dr. Emre Durakoğlugil’e, RTE üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Sayın Dr. Gökçen Sevilgen’e, İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’a, Ankara Güven Hastanesinden Prof. Dr. Mustafa Cesur’a, KTÜ Farabi Hastanesinden Genel Cerrah Prof. Dr. Adnan Çalık’a, Bu süreçte duasını esirgemeyen ve iyi dileklerini ileten tüm dostlarıma, Rize Basın çalışanlarına, Karadeniz gazetesi çalışanlarına, Rize Devlet Hastanesi ve RTE üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki sağlık çalışanlarına, ismini yazamadığım arayan bütün dostlarıma, tedavim süresince yanımdan ayrılmayan eşim Ayşe Demir’e ve aileme teşekkürü bir borç bilirim. Allah hepsinden razı olsu” ifadelerini kullandı.