Siyaset
Giriş Tarihi : 23-09-2020 15:08   Güncelleme : 23-09-2020 15:19

Doğru Parti Rize'de Atağa Kalktı!

Türkiye'nin yeni partilerinden birisi olan Doğru Parti genel merkez yönetimlerini belirledikten sonra İl ve ilçe teşkilatlarını belirlemek maksadıyla tüm yurtta geniş kapsamlı bir çalışma başlattı.

Doğru Parti Rize'de Atağa Kalktı!

    Genel başkanlığını Rifat Serdaroğlu'nun yürüttüğü partide bölgemizden Rize ve Trabzon kökenli iki genel başkan yardımcılığı bulunuyor. 18 Eylül 2020 tarihinde genel merkez tarafından Rize İl Başkanlığına getirilen ve mazbatasını alan Rize'nin tecrubeli siyasetçilerinden Eyüp Demir bugün itibari ile belirlemiş oldukları il yönetim kurulu listesini genel merkezin onayına sunduklarını dile getirdi. 20 kişilik il yönetiminde kadınlara da yer verdiklerini belirten Demir "Listemiz onaylandıktan sonra kamuoyu ile paylaşacağız. Rizeli hemşehrilerimiz rahat olsun. Bizler doğru işleri, doğru ekiple yapacağız" dedi.

Derepazarı, İyidere ve Fındıklı ilçe başkanlıklarına da atama yaptıklarını dile getiren Demir "Derepazarı İlçe başkanlığına İdris Atay, Fındıklı İlçe başkanlığına Mümtaz Sarıkaya ve İyidere ilçe başkanlığına ise Yılmaz Kalkavan getirilmiştir. Başkanlarımız en kısa zamanda ilçelerinde listelerini oluşturup çalışmalarına başlayacaklar. Ayrıca Merkez ilçe başkanlığı için ise bir hanım kardeşimize görev vermeyi düşünüyoruz. İlimze yakışan yönetimlerle halkımızın huzuruna çıkacağız" ifadelerini kullandı.