Siyaset
Giriş Tarihi : 15-11-2020 13:54   Güncelleme : 15-11-2020 14:25

Doğru Parti'den Karadeniz Çıkarması!

Doğru parti genel başkan yardımcısı Sezai Kornoşor, yapılacak ilk seçimde tek başına seçime gireceklerini ve iktidara geleceklerini söyledi.

Doğru Parti'den Karadeniz Çıkarması!

Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Seza Kornoşor, Genel Merkez Mehmet Fahri Mete ve Seda Selekman, Kurucu Mehmet Fahri Mete ve İstanbul Kurucusu Seda Selekman Rize’ye gelerek partisinin çalışmalarını inceledi. Doğru Parti Heyeti Derepazarı ilçesinde bir restoranda gazetecilerle bir araya geldi. Buradaki toplantıda ilk konuşmayı Doğru Parti Rize il başkanı Eyüp Demir yaptı.

Demir konuşmasında Doğru parti heyetinin Karadeniz illerinin teşkilatlanmasına katkı vermek için bölgede bulunduğunu belirterek, “Partimizin kurulduğu 26 Ağustos 2020 tarihinden bu güne kadar yaptığımız çalışmaları kendilerine anlatacağız. Partimiz daha güçlü nasıl olabilir tartışacağız. Şu ana kadar ilimizde 12 ilçe var. Altısında teşkilatı kurduk. Bu hafta içerisinde Güneysu ve Çayeli ilçelerinde de teşkilatlanmamızı tamamlayacağız” dedi.

Başkan Demir, Doğru partinin doğru insanlarla doğru işler yapacağını kaydederek, “Doğru insanlarla, doğru işler yapıp, doğru hedeflere ilerleyeceğiz Niyetimiz doğru olduğu için başarılı olacağız” dedi.

Doğru parti genel başkan yardımcısı Sezai Kornoşor, Rize’nin partinin gözbebeği olduğunu belirterek, “ Samsun’ dan başlayarak Ordu, Giresun’ dan sonra Rize’ye geldik. Buradan Artvin’e son olarak Trabzon’a uğrayacağız. Biz Çoban ateşi hareketi olarak 2 yıl önce çalışmalara başladık. Türkiye’ yi adım adım gezip vatandaşımızı sıkıntılarını dinleyip partimizi kurduk. En büyük hedefimiz üreten çiftçinin yanında olacağız. Çiftçimizin ürettiğini depolayacağız. Çiftçimize her konuda yardımcı olacağız. Doğru parti iktidarında enerjiye büyük önem evereceğiz Türkiye’de evlerin çatılarını güneş enerjisi panelleriyle donatacağız. Vatandaşımız tükettiği enerjiye bu yolla para vermeyecek” dedi

Teşkilatlanmaya büyük önem verdiklerini kaydeden Doğru parti genel başkan yardımcısı Sezai Kornoşor, “Şu ana kadar 25 ilde teşkilatlanmayı tamamladık. Bu ay içerisinde 20 il de daha tamamlayacağız İlk hedefimiz 41 il ve 370 ilçede teşkilat kongrelerini yapıp seçime hazır hale geleceğiz. Yapılacak ilk seçimde tek başına seçime girip iktidara geleceğiz” dedi.