Siyaset
Giriş Tarihi : 25-10-2021 19:47   Güncelleme : 25-10-2021 19:47

Fatih Erbakan Rize’de esnafı ziyaret etti

Bir dizi program için Rize’ye gelen YRP Fatih Erbakan Ardeşen, Pazar, Çayeli ilçeleri ve il merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Fatih Erbakan Rize’de esnafı ziyaret etti

Dün Rize Merkez’de gerçekleşen Sandık Müşahitleri toplantısının ardından partisinin gençlik kolları ile buluşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Rize programlarını bugün ilçelerde sürdürdü. Ardeşen ilçesinden esnaf ziyaretlerine başlayan Erbakan, burada esnafın konuğu olarak sohbet etti. Ardından Pazar ilçesine gelen Erbakan ziyaretlerini sürdürdü. Pazar ziyaretlerinde de esnafla sohbet eden Erbakan, sonrasında Çayeli ilçesinde esnafı ziyaret etti. Rize halkının dededen kalma geleneği Atmacacılıkla uğraşan bir vatandaş tarafından Erbakan’ın koluna atmaca koyuldu. Yırtıcı bir kuş olan atmacanın koluna zarar vermesi için eline koruyucu giyen Erbakan atmacayı koluna alarak fotoğraf çektirdi.

İlçelerde olan programlarını Çayeli ziyareti ile tamamlayan Erbakan bu kez Rize merkez de esnaf ziyaretlerini devam ettirdi. Cumhuriyet Caddesi boyunca esnafları ziyaret ederek hal hatır soran Erbakan, programını 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda sonlandırdı. Erbakan programı boyunca vatandaşlarla sık sık fotoğraf çektirdi.