Bu Nedir?
Giriş Tarihi : 20-05-2021 20:38   Güncelleme : 20-05-2021 20:38

Fenerbahçe taraftarları yönetime taleplerini ilettiler! Teknik direktör olarak RalfRangnick…

Fenerbahçe taraftarları yönetime taleplerini ilettiler! Teknik direktör olarak RalfRangnick…

Fenerbahçe taraftarları yönetime taleplerini ilettiler! Teknik direktör olarak RalfRangnick…

Fenerbahçe cephesinden son dakika gelişmeleri gelmeye devam ediyor. Sarı lacivertli olan taraftarlar, şampiyonluk için az bir adım kalmasına rağmen ramak kala kaçmasının ardından yeni bir teknik direktör talebi içerisinde yer aldılar. Sosyal medya üzerinde başlatılmış olan kampanyanın ardından Alman teknik adam RalfRangnick için istek başlatıldı. Bu istek kısa süre içerisinde ülkemizde ikinci sırada yerini almayı başardı. Boşta olan 62 yaşındaki oldukça tecrübeli ve başarılı isim için birçok sayıda mesajların paylaşılması dikkatlerden kaçmadı. 

Süper Lig kapsamında İmajbet 42. Yani son haftası içerisinde deplasman sırasında Kayserispor ile karşı karşıya gelen takım mücadele sırasında 2 – 1 galibiyet ile ayrılmış ve ezeli rakiplerinden biri olan Beşiktaş takımı bu durum karşısında şampiyonluğunu ilan etmişti.

Yeni sezon içerisine büyük bir umut ile giren sarı lacivert takım ilk olarak Erol Bulut ardından da Emre Belözoğlu takımın başına geçti. Buna rağmen iki güçlü isim de istenen performansın alınması konusunda başarılı olamamış ve sezonun üçüncü sırada tamamlanması ile sonuçlandırılmıştı.

Bu durum karşısında İmajbet Giriş Fenerbahçeli taraftarlar yaşanan gidişattan dolayı oldukça üzüntü duyarken kısa süre içerisinde sosyal medyadan yaptıkları duyurular ile yeni bir teknik adam gelmesi için isteklerini ilettiler. Bu anlarda yapılan duyurular sırasında ilk sırada yer alan ve gerçekten başarısı ile isminden bir hayli söz ettirmeyi başaran 62 yaşındaki teknik adam RalfRangnick takımın başına gelsin istendi. 

Fenere RalfRangnick gelsin diye yapılan talepler ardından çok kısa sürede ülkemizin gündeminde ikinci sırada yer almayı başarmıştır. Bir yandan da RalfRangnick için atılan birçok sayıda özel mesaj ile beraber sesler yönetim kuruluna ulaştırılmıştır.