Asayiş
Giriş Tarihi : 18-01-2021 17:00   Güncelleme : 18-01-2021 17:12

Gülşen Maşalacı Olayında Bir Skandal Daha!

Star TV ekranlarında bugün yayınlanan ‘Gerçeğin peşinde’ programında, Rize İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, geçtiğimiz Cuma günü Salarha’da bulunan Gülşen Maşalacı’nın aile evinde kazı yapılarak kadavra köpekleri ile arama gerçekleştirdiği ve çok sayıda bulguya da rastlandığı dile getirildi.

Gülşen Maşalacı Olayında Bir Skandal Daha!

Programda skandal bir iddiaya imza atan Varol Ersine ise, Suzan olarak bilinen eski karısı Gülşen Maşalacı’nın anneannesinin, Gülşen’in annesi Havva Maşalacı tarafından evin altındaki toprak içerisinde kazılarak açılan gizli bölmede hapsedildiğini iddia etti. 1985 yılında Rize’ye geldiğinde olaya rastladığını dile getiren Varol Ersine’ye oğlu Gökhan ‘Herkes bir şey biliyor ama söylemiyor. Sende bunu söylememişsin. Ben kimseye güvenmiyorum’ şeklinde tepki göstererek göz yaşlarına boğuldu.

Varol Ersine köydeki evde sohbet ederken duyduğu sesin ne olduğunu sorunca aldığı cevaba çok şaşırdığını dile getirerek “Yeni evlenmiştik, 1985’te Rize’ye gittik. Bana kaynanam ve Suzan (Gülşen Maşalacı) ‘Bizim köyümüz var, çaylığı gör. Orada oturalım’ falan dediler, tamam dedik. Bu eve geldik. İçeriye girdik, girişte zaten 1 oda var, orada oturuyorduk. Muhabbet ediyorduk bir ses geldi. Kim bu dedim, Suzan annemin annesi, anneannem dedi. Biz otururken biraz ilerisinde bir kapak açıldı. İçinde bir kadın var. Toprağı bir insanın gireceği kadar kazmışlar. Yer altında, toprağın içinde kadın. Bu kadın neden burada dedim. Kör dedi, altını tutamıyor dediler. Annem de buraya koydu dedi Suzan” dedi.

Kadını gizli bölmede gördükten sonra korkarak evi terk ettiğini ve bir daha Rize’ye gelmediğini iddialarına ekleyen Varol Ersine “Ben zaten ondan sonra daha bakamadım. Hadi şehre dedim İstanbul’a kaçıyorum ben. Oradan su veriyorlar, ekmeğini veriyorlar, hiç dışarıya çıkarma yok, orada yani kadın. Kapağını kapatıyorlar, orada kadın. Ben İstanbul’a geldikten sonra fazla bir uzun zaman geçmedi, 1 haber geldi bize fareler ısırarak kadın ölmüş. 1 buçuk metre vardır, kadının girebileceği şekilde toprak kazılmış. Bir daha da ben Rize’ye gitmem dedim ve gitmedim” ifadelerini kullandı.