Asayiş
Giriş Tarihi : 17-12-2020 01:18   Güncelleme : 17-12-2020 15:52

Gülşen Maşalacı ve Özlem Yığcı Dosyasında İlginç gelişme!

Gülşen Maşalacı ve Özlem Yığcı dosyasında programa bağlanan gizli tanık skandal bir iddiada bulundu.

Gülşen Maşalacı ve Özlem Yığcı Dosyasında İlginç gelişme!

Star TV’de yayınlanan Serap Paköz’ün sunduğu ‘Gerçeğin peşinde’ programının ince eleyip sık dokuduğu ‘Gülşen Maşalacı ve kızı Özlem Yığcı’ dosyasında yeni bir iddia ortaya çıktı. Atkan’ın babaannesi Fatma Maşalacı hastanede yattığı sırada yanında yatan hastanın refakatçisi gizli tanıklık yaparak skandal bir iddia da bulundu. İddiaya göre Atakan’ın babaannesi Fatma Maşalacı yanına gelen herkese ‘Atakan banyoyu kırdı, benim banyomu kırdı, oraya gömdü’ diye anlatıyormuş. Gizli tanığın aynı zamanda Rize İl Emniyet Müdürlüğü, Cinayet Şube Müdürlüğü’nde ifade verdiği programda dile getirildi. 

Evi Atakan’dan satın alan Zeki Köse ise evi aldığında baştan aşağıya yeniden tadilat yaptığını öyle bir bulguya rastlamadığını ve görünüşe bakıldığında böyle bir şeyinde mümkün olamayacağını dile getirerek “Evi ben aldığımda tadilat vardı. Mutfak kırık haldeydi ama banyoda bir şey yoktu. Banyoyu ben kendim kırdım kendim yaptım. Sadece mutfak tezgahını kırmıştı yerde molozlar vardı. Cinayet şubeden komiser geldi, o da gördü. Öyle bir şey olması mümkün değil. Başta da söylediğim gibi eve 1-2 sene hiç oturulmamıştı. Evi aldığımda ben her yerini yeniden yaptım” dedi.

Atakan Maşalacı’nın çay bahçesini verdiği Kadir Bak, Atakan’ın 200 lirayı beğenmediğini dile getirerek “Çayı benden önce camiye, muhtarlara vermiştiler. Köylü bu çayı topluyordu. Ondan sonra Atakan’ın babaannesi bana dedi ki ‘Torunum bu çayı edin, biraz camiye verin, gübresini verin bakın ona’. 2-3 yıl sonra bir Atakan geldi. Babaannesi demişti bana ismini. Biraz aksi bir çocuktur dedi bana babaannesi. Dedim ‘Aksi olsun da, adam mı yiyor’. Atakan ‘Bu çayı kim ediyor’ diye sordu bende ‘Ben yapıyorum’ dedim. ‘Kime veriyorsun onu’ diye sordu, bende ‘200 lira çay paran var bende sana mı vereyim onu’ dedim, o da bana ‘Ver onu camiye benim öyle ufak parayla işim olmaz’ dedi” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Gülşen Maşalacı ve kızı Özlem Yığcı eğer öldürülmüşse gömülebileceği yerlerden biri olan arazi de Cinayet Şube Müdürlüğü ekipleri gözetiminde iş makinası ile arama gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen aramanın devamında ise kadavra köpekleri ile arama gerçekleştirilecek.