Ekonomi
Giriş Tarihi : 22-09-2020 18:49   Güncelleme : 22-09-2020 18:55

İŞKUR Kuraları Sonuçlandı: İşte Tam Liste

Rize'de İŞKUR, Toplum Yararı Program (TYP) kapsamında İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okulların Temizlik işleri ile Güvenlik Hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla 674 kişi alacak.

İŞKUR Kuraları Sonuçlandı: İşte Tam Liste

İŞKUR, 01 Ekim 2020 ile 30 Haziran 2021 çalıştırılmak üzere 520'si temizlik görevlisi, 154'ünün güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 674 kişi alacak.

Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde noter huzurunda yapılan  kura çekimi sonuçlandı..

İşte kuradan çıkan isimler..

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Özlem Yılmaz

Zekiye Yağcı

Yunus Emre Gündüz

Kader Nalbaş

Alev Avcı Şerefoğlu

Elif Bağdatlı

Fatih Çatıkkaş

Burak Avcı

Ahmet Kopuz

Mükerrem Uzun

Yunus Emre Öksüz

İbrahim Gümüş

Metehan Akgül

Nuray Tezel Kandemir

Meryem Aslan

Havva Avcı

Emre Pehlivan

Emre Berber

Neslihan Karaaslan

Zeliha Yılmaz

Sevim Nur Temizkan

Serkan Çelik

Ali Keleş

Selcan Nalan İslamoğlu

Ayşenur Kıymet Kuk

Özgür Furat

Mevlüt Solak

Volkan Karaaslan

Tülin Durak

Nazlı Tüylüoğlu

Gül Pınar Dinç

Erdem Aksu

Hamza Korkoğlu

Muhsin Kandemir

Saadet Uzun

İkra Sandallı

Serkan Yüksel

İsmet Koto

Bekir Akpınar

Rahman Ceylan

Emine Öksüz

Hasan Kansız

Ertan Yazıcı

Muharrem Aydın

Serkan Yelken

Murat Bakır

Emine Öksüz

Şevket Dokumacı

Muhammet Özçelik

Abdulkerim Köse

Ebru Büyükkaya

Ümit Soykan

Uğur Erduğan

Burak Kantar

 

Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Kenan Yapıcı

Melek Peşget

Muhammet Çakıcı

Nurtekin Yeralmaz

Aysel Kabıcı

Melahat İslamoğlu

Fatih Özyanık

Firdes Aslıyüksek

Mustafa Yılmaz

Muhammet Kaçalın

Yavuz Terzioğlu

Ahmet Paşa Aydın

Gülten Karaca

Murat Karakaya

Akif Ofluoğlu

Esra İslamoğlu

Abdullah Moral

Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Sunay Topaloğlu

Yaşar Günay

Havva Kuş

Arzu Özdoğan

Mustafa Kalay

Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Züleyha Aslan

Ayşenurgüle Beşli

Esra Karaoğlu

Elif Suiçmez

Rüştü Kahyaoğlu

Mehmet Ali Gerz

Sevim Çepni

Oğuz Köse

Hatice Bayraktar

Hilmi Pehlevan

Kader Çakmak

Mümin Belik

Serkan Kesici

Ümit Yalçın Sipahi

Ece Atiş

Fatma Hervenik

Kader Kumuş

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Samet Karahasan

Serkan Kaya

Zeki Uğut

Aleyna Koto

Şafak Akgün

Halit Emre Akgün

Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Zeynep Demir

Canan Akman

Fatma Karadağ

Hülya Köse

Neşe Özturna

Erdem Akbulut

Kemal Anıl Gökhan Özyıldız

Sinan Çukur

Nazmiye Civelek

Mehmet Ali Topaloğlu

Sait Tonyalı

Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Kadriye Akmehmet

Suzan Alev

Yıldız Yılmaz

Hanife Turgut

Ramazan Yanık

Sinem Mercan

Bülent Özçelik

Mustafa Canım

Abdul Kadir Karali

Emrah Şalcıoğlu

Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Muhammet Yavuz

Başar Genç

Serpil Demirci

Abdulkadir Bal

Murat Akşahin

Esra Yurdakul

Emre Terzi

Ayşe Pertek Aydoğdu

Sema Şanal

Emirhan Kılıç

Kubilay Sancak

Ali Albaş

Kübra Çamlı

Zeki Bal

Meryem Genç

Hemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Özlem Gonca Usta

Meral Güzey

İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Ruşen Akçe

Ayhan Baş

Dilek Yılmaz

İyidere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Dilek Kıroğlu

Mehmet Aksu

İhsan Çelik

Dilek Berktaş

Evren Kavalcı

Efkan Kardaşlar

Bilal Erkut

Bülent Tüfekçi

Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Kura Sonuçları:

Cengiz Cebir

Tarık Yılmaz

Özlem Çolak

Onur Yavuz

Hüseyin Şahsi

Şule Çolak

Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Gönül Kartal

Azize Yazar

Şennur Bozkan

Ayşe Bayrak

Meryem Yapıcı

Sevim Babalık

Azize Çakır

Menekşe Gemici

Fatma Buçan

Ümmihan Kumbasar

Hatice Gümüş

Melek Özyanık

Hatice Türkücü

Ebru Erdem

Lütfiye Özkahraman

Dilber Kuyumcu

Elif Ergün

Sebahat Kurtoğlu

Fatma Kalyoncu

Mehtap Berberoğlu Babalık

Hayriye Atakan

Leyla Ergene

Merve Karabulut

Fatma Birinci

Fatma Ayartepe

Lütfiye Özyanık

Ayşe Tutan

Ayla Kahveci

Şenay Kesimal

Fatih Mehmet Civaoğlu

Hasan Günba

Serpil Güner

Gürcan Gül

Fatma Ofluoğlu

Abdullah Kanoğlu

Alim Karakaya

Meryem Altıparmak

Elif Ocakçı

Reyhan Tepegöz

Fatma Yapıcı

Muazzez Şeremet

Emel İslamoğlu

Meliha Döne

Gamze Yüksel

Fatma Başural

Şennur Yanoğlu

Nigar Güner

Gülsüm Taşar

Seda Koca

Fatma Birinci

Fatma Arslan

Hatice Delibaş

Emine Delibaş

Emine Tepegöz

Necmiye Öztürk

Abdullah Kulaberoğlu

Fatma Özçolak

Aynur Yılmaz

Şebnem Kulaber

Necla İslamoğlu

Betül Kulaber

Gülseven Yarıcı

Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Reyhan Sormaz

Gülseven Döne

Güler Temur

Ayşe Civaoğlu

Neşe Eksilmez

Gülden Bozkan

Fatma Aloğlu

Fatma Kalaycı

Sümeyye İslamoğlu

Songül Kuru

Zeynep Dedecan

Zeynep Esmer

Ayşe Çamlı

Ayşe Kalyoncu

Elif Kumbasar

Ayşe Kızılhan

Emine Babalık

Hatice Çakır

Fatma Tepegöz

Fatma Önder

Asiye Navdar

Şirin Yarıcı

Ramazan Kalaycı

Melek Yankın

Türkan Çelik 

Ayşe Günba

Rabiye Çavuşoğlu

Ayşe Çayırcı

Huriye Demirata

Serap Buçan

Hatice Koloğlu

Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Emine Şatıroğlu

İnci Yağcı

Aynur Güvenç Sarıtaş

Nurettin Özay

Rabiye Çorbacı

Eyüp Karaman

Hafize Bergal

Zahide Yağcı

Yavuz Günay

Adem Karagöz

Ayşe Günay

Cihan Kalay

Orhan Kus

Filiz Kurkut

Ümit Kosanoğlu

Fatma Kuyumcu

Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Fatma Kosanoğlu

Havva Uzun

Osman Kosanoğlu

Yılmaz Aydın

Şükran Seçer

Kadirali Yeniçırak

Ali Kemal Çorbacı

Elif Kosanoğlu

Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Hüsniye Çelik

Fatma Geniş

Özlem Şahin Bostan

Adil Yücel

Şükran Kurçenli

Elif Dereci

Meryem Kar

Fatma İyibaş

Fatma Kesici

Zinnet Aslan

Mehmet Sancaktutan

Yeter Korkmaz

Serap Hasta

Havva Bostan

Burhan Özkan

Elif Yalçın

Kadire Dilmaç

Hasibe Korkmaz

Arzu Çelik

Mehmet Suiçmez

Hande Kibar

Şeyma Meral

Ayişe Köse

Meymune Kartal

Murat Akyıldız

İhsane Arduç

Duygu Kambur

Aysel Çelik

Havva Pekşen

Adnan Al

İlknur Durmuş

Canan Baltacı

Berna Yılmaz

Goncagül Sandıkçı

Behice Azmanoğlu

Melek Kurçenli

Şefika Çolak

Melek Köse

Ayşe Aksoy Özan

Sevim Yazıcı

Sevim Suiçmez

Fatma Sarı Zengin

Ayça Köse

Nurcan Naroğlu

Fatma Sarı

Kadire Babasoy

Fatma Şimşek

Gülizar Şahin

Süheyra Yıldırım

Zeynep Kara

Tenzile Yılmaz

Özlem Güngör

Ayla Kutlu

Nadire Avcılar

Havva Suiçmez

Zeynep Saklı

Mehmet Saim

Esmeray Çolak

Ayşe Sarı Yılancı

Adnan Dereci

Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Dursun Demir

Fatma Akın

Fatma Kara

Sena Safi

Emriye Yılmaz

Ulviye Şimşek

Leyla Yazıcı

Gülşen Naroğlu

Emine Suiçmez

Emine Baltacı

Emine Karali

Keziban Kömürcü

Semiha Bostan

Sonnur Dereci

Hanife Eminoğlu

Adem Kalender

Hatice Koyuncu

Mustafa Yazıcı

Aslı Kibar

Nurhan Şenkal

Ali Taşdemir

Yasemin Bayraktar Terzioğlu

Yeliz Bülbül

Asiye Adalı

Dilek Furuncu

Nilgün Bekir

Fatma Azman

Memiş Sarıahmet

Güner Gezen

Adem Şişman

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Emine Şadoğlu

Sevde Tüfekçi

Ayça Yurtvermez

Fatma Sarı

Derya Başka

Fatma Demir

Metin Şap

Emine Al

Türkan Başar

Derya Yılmaz

Deniz Kalyoncu

Songül Yılmaz

Havva Kan

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Dilek Çelik

Fatma Tibet

Güner Yurtvermez

Meryem Yılmaz

Erdem Karasu

Miraç Bayraktar

Emine Manavracı

Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Emine Çöpoğlu

Safiye Özaltın

Şerife Özgür

Zeynep Özbolat

Emine Serdaroğlu

Mehmet Demir

Kazım Yıldırım

Zehra Sunar

Nurcan Yılmaz

Hacer Bolatoğlu

Vildan Özçavuş

Ayşe Cerrah

Havva Atagün

Gülsüm Yavuz

Elif Sarı

Fatma Önen

Fatma Yıldırım

Oğuz İnce

Gülçin Kutluata

Kezban Demir

Hikmiye Güney

Mehmet Faruk İnce

Bürgül Gülten

Nurcan Balçiçek

Saime Çakır

Devrim Aydoğan

Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Hatice İnce

Sonnur Yıldırım

Miyase Abdullah

Leyla Gürkan

Nurten Zehiroğlu

Gülay Döne

Ayşegül Cuvelek

Zehra Özler

Arzu Yılmaz

Fatma Aytaç

Songül Ergenç

Hanife Ağbal

Seyran Atmaca

Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Melehat Gür

Meryem Kambur

Hakkı Aksoy

Havva Katmer

Vesile Yanık

Yeter Kazdal

Şeyma Baltacı

Miyase Pehlivan

Emine Topçuoğlu

Şaban Karali

Büşra Kızılay

Şeyma Ayhan

Suna Yıldız

Habip Karali

Ömer Kayış

Neşe Sivri

Afet Şalcıoğlu

Şükran Şalcıoğlu

Havvanur Karali

Havva Aydın

Nurten Türüt

Halide Kayış

Meryem İstif

Gülizar Köse

Emine Delihasan

Yasemin Kaya

Sevilay Yavaş

Leyla Yıldız

Yusuf Karaosman

Halime Kandemir

Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Huriye Yazıcı

Mustafa Yavaş

Havva Karali

Hamdiye Ak

Sayime Gür

Melek Sancaktutan

Aynur Kayış

Sevilay Alev

Mehtap Erkan

Eda Çalık Bostan

Emine Ak

Filiz Yılmaz

Elif Kaba

Meltem Atabay

İrem Kocabey

Hemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Feride Göral

Bedriye Yazıcı

Nurtaç Almeral

Hatice Aksu

Feriye Keçeci

Hemşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Muhammet Yazıcı

Azize Atlı

Güleser Güngör

 

İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Esra Tavukçu

Havva Karadeniz

Neslihan Usta

Sinem Karadeniz

Gülizar Demirhan

Seda Çifte

Meral Gür

Özlem Çifte

Cemile Tat

Fatma Baş

Bahar Tavukçu

Özcan Tavukçu

Elmas Çifte

Ayşegül Durmuş

İsmail Çifte

 

İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Ceylan Pınar Keleş

Hülya Çifte

Sevtap Baş

Canan Ekşi

Tülay Ergin

İsmihan Çakır

Fatma Baş

Ayşe Çoşkun

 

İyidere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Sevim Aksu

Serpil Kavalcı

Bedriye Güneş

Zehra Kavalcı

Hediye Aksu

Zinnet Kolay

Ayşegül Aksu

Felek Naz Mengen

Züleyha Balcı

Reyhan Emiroğlu

Atife Yılmaz

Kezban Aydın

Semiha Kardaşlar

Emine Kardaşlar

Perihan Ganimet

Fatma Zorla

Aysun Yağcı

Erkan Emiroğlu

 

İyidere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Fatma Kardaşlar

Havva Recep

Meryem Gümüş

Filiz Temiz

Zehra Recep

Elif Berktaş

Yıldız Erkan

Fatma Kulaksız Kolcuoğlu

Habip Durmuş

 

Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Meryem Yavuz

Hülya Uzun

Onur Yetimoğlu

Hediye Yavuz

Meryem Uzun

Emine Yavuz

Aynur Kıvırcı

Hayriye Türk

Elif Şahsi

Emine Yılmaz

Serpil Çolak

Serap Kantar

Ayşe Uzun

Mahmut Yılmaz

Saadet Yılmaz

Ayşe Uzun

Aylin Başaran

Zinnet Uzun

 

Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Meryem Uzun

Fatma Türkyılmaz

Tuğba Türkyılmaz

Ramazan Çolak

Fatma Çakır

Semian Yıldız

Ayşe Tosun

Hamide Yılmaz

İsmail Ömeroğlu

 

Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Fatih Özdemir

Sabriye Başusta

Ayşe Bengli

Nazmiye Biber

Melahat Karaoğlu

Birol Noyan

Melek Gerdan

Fatma Yılmaz

İrem Simay Mançoğlu

Hanife Arslan

Havva Kurkut

Şaban Ali Taşçı

Fatma Akdemirci

Zülfiye Latifoğlu

Kadriye Üstbaş

Şenay Acar

Ahmet İnce

Sevinç Karahan

Filiz Türedi

Sema Kasapoğlu

Zeki Türkücü

Özge Çağla Çamlı

Esma Yılmaz

Pınar Yıldırım

Zekiye Baynazoğlu

Hikmet Korkmaz

Yıldız Genç

Fatma Kayıkçı

Emine Çolak

Nermin Haşimoğlu

Nurhayat Aymelek

Gamze Savaş

Semahat Muşmul

Sare Yılmaz

İzzet Rumeli

Havva Piral

Nurten Abdullah

Serpil İşgören

Dürdane Kurt

Gündüz Beyaz

Bülent Arslan

Asiye Kadıoğlu

Fatma Kösoğlu

Fatma Akşahin

Asiye Cin

Nurcan Yıldız

Melek Albaş Terzi

Havva Kuru

Rabiya Bal

Saadet Taşçı

Fatma Demiatar

Serkan Bayar

 

Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Cevriye Cin

Gülten Ayrılmış

Burcu Uygur

Ayşe Mahmutoğlu

Nurten Bak

Abdulgani Korkmaz

Yasemin Salep

Pervin Deniz

Semahat Albaş

Eda Boçoğlu

Emine Kandemir

Hüseyin Büyük

Aylin Kakşi

Hatice Yılmaz

Birsel Savaş

Ebru Nar

Zehra Kambur

Zübeyir Şahin

Melek Beyaz

Hüsna Balmuk

Yeliz Beyaz

Dursune Görmüş

Canan Kasapoğlu

Hande Aktürk

Nazire Azaklı

Şenol Pınar

 

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (ASIL):

Emine Demirci

Neriman Ekmekçi

Ebru Bayar

Selime Yılmaz

Makbule Çakmakçı

Havva Ülgen

Ebru Koto

Melahat Sarı

Ayhan Sarımehmet

Seval Karadağ

Nurcan Temizel

Hatice Şengül Akay

Sevim Birinci

Maya Begoevi

Özlem Sarıçiçek

Havva Özçelik

Müjgan Kopuz

Vildan Yazıcı

Deniz Saraç

Yeliz Kasap

Cemile Kork

Nazmiye Bakırcı

Suzan Azmanoğlu

Reyhan Aktaş

Sakine Delal

Ümit Çil

Fatma İsmail

Havva Şafak

Sabire Oflu

Filiz Balcı

Emine Koçal

Havva Büyük

Özge Demir

Dilek Papaker

Gülizar Karasoman

Zarife Aytaç

Ferda Çatır

Katibe Baloğlu

Mehmet Civelek

Fatma Sarımehmet

Çiğdem Öz

Nafiye Sarıhan

Senem Akar

Nihal Taş

Hatice Saruhan

Fatma Poyraz

Esin Kopuz

Yıldız Kasap

Nezire Balcı

Hülya Kenan

Melek Maraş

Sonnur Yılmaz

Adem Koç

Özgür Turan

Asiye Yılmaz

Niymet Bakan

Hacer Furtuna

Hamdiye Karal

Havva Kuk

Volkan Hüseyinoğlu

Emriye Ayhan

Gülsün Pakkan

Esra Türüt

Yasemin Küçükmotor

Hilal Kurk

Katibe Uzun

Saire Yıldız

Havva Çelik

Serpil Kuk

Dilek Türüt

Hatice Kazdal

Şerife Uysal

Kübra Hamza

Feryaz Günay

Hatice Yelken

Lütfullah Terzi

Çiğdem Korucu

Gafur Altıkaya

Refiye Türüt

Ayşe Koçal

Fatma Koç

Emine Buyuran

Ayten Yanık

Yasemin Kurtuluş

Fadime Öksüz

Osman Dereci

Nimet Uzun Çakır

Sevgi Duman

Emine Kabaosmanoğlu

Mine Yılmaz

Songül Ferahlı

Neslihan Köseoğlu

Yasemin Uzun

Yasemin Uzun

Emine Aksu

Fatma Esir

Dilek Koyuncu

Sevil Selçuk Koyuncu

Zeynep Demircan

Hatice Türkoğlu

Zübeyde Mengene

Sibel Anlamış

Fatma Türüt

Ayşe Demir

Merve Uzun

Makbule Güney

Ergün Vatanlar

Emine Akarsu

Havva Usta

Gülnur Cebir

Zühre Hutıoğlu

Şengül Gemici

Arzu Akçay

Ayfer Arı

Beyhan Baş

Gonca Küçük

Fatma Karali

Ayşe Gül Çalık

Fatma Kazdal

Ayşe Ergül

Nuran Karasüleyman

Havva Türüt

Şefak Çavuş

Sevinç Koyuncu

Güllü Dişli

Sabire Keskin

Havva Kazdal

Maşide Kazdal

Müzeyyen Yavuz

Aslı Civelek

Günay Cebeci

Nimet Ökten

Emine Peçe

Asuman Furtuna

Saime Ceyhanlı

Sevim Yıldırım

Tuğba Yazıcı

Türkan Aksu

Süleyman Şeker

Zeynep Kara

Esengül Görür

Ayşe Türüt

Emine Türüt

Havva Balcı

Meryem Karaali

Alev Sarı

Hanife Yamak

Hanife Meral

Sunay Keleş

Fındıka Türüt

Dilek Dal

Emine Albayrak

Elif Kazdal

Nejla Şenol

Nuriye Esir

Fatih Bekiroğlu

Gülendan Büyük

İlknur Düzgün

Nurbay Uzun

Gülnur İpek

Züleyha Yıldırım

Havva Bostan

Emine Çelik

Hilal Türüt

Emine Güveli

Nurcan Yanık

Havva Demirci

Arzu Bozkurt

Büşra Güzel

Şeyda Kaba

Gülseren Akkemik

İlknur Topay

Havva Aydın

Hatice Şişman

Semra Eroğlu

Nevin Sarı

Seher Temur

Fatma Civelek

Nurcan Tüfekçi

Nuriye Kurtuluş

Fatma Büyük

Müstekim Er

Coşkun Memişoğlu

Meryem Güney

Saare Özdemir

Fatma Öksüz

Gülcan Reisoğlu

Fatma Dal

Melek Çelik

Meral Bayraktar

Nebahat Kuk

Harun Karamustafa

Rabia Özdemir

Ahu Deniz Yılmaz

Emriye Kocaman

Sevgi Balcılar

Leyla Kahraman

Saniye Civelek

Yener Uzun

Ayşe Güzel

Hatice Büyük

Nuran Yıldız

Ayşe Kara

Ayşe Alaç

Rukiye Tüfekçi


Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temizlik Görevlisi Kura Sonuçları (YEDEK):

Zehra Balcı

Servet Çalık

Merve Avcı

Hüseyin Koçali

Nilgün Hacıömeroğlu

Nurcan Uzun

Esra Topal

Arzu Sarıhan

Hanife Recep

Aydın Türüt

Zeyne Telci

Şennur Türüt

Asiye Ayhan

Halil İbrahim Feyiz

Tenzile Kar

Sevilay Tercuman

Vildan Biber

Cihan Yenigün

Fatma Piyadeoğlu

Nurten Yılmaz

Ömer Karakurt

Ruveyde Şemşek

Nazmiye Berber

Makbule Çatıroğlu

Şeref Akyıldız

Nermin Karaosmanoğlu

Neriman Tepecik

Nursen Kol

Hatice Aydın

Havva Karahasan

Yaşar Kandemir

Şenay Çepni

Nurcan Çil

Resmi Yanık

Esra Kaya

Sevim Yıldız

Emine Uzun

Sebiha Yücel

Yasemin Yılmaz

Huri Bektaş Kandemir

Tülay Sarıhan

Meltem Koyuncu

Gülay Bülbül

Nadire Topçu

Erdal Bakırcı

İsmail Öksüz

Fatma Coşkun

Emine Katırcı

Melek Dural

Fethiye Erbaş

Emine Maraş

Kevser Çolak

Fatma Başaran

Havva Köse

Selma Ersayın

Havva Döne

Şükran Topçu

Musa Pulgir

Seyhan Aslan

Emine Yazıcı

Fatma Çolak

Emine Yılmaz

Gülten Kuvel

Nuray Kabil

Arzu Yazıcı

Hatice Baloğlu

Melek Selçuk

Merve Öz

Ayşe Kalyoncuoğlu

Ayşe Arıcan

Halime Sevimli

Fatma Kazdal

Zühre Abay

Makbule Hacer Çavuşoğlu

Neslihan Papaker

Birsel Koçal

Fatma Öksüz

Zehra Zeliha Semiz

Hülya Uçar

Meryem Karali

Zinnet Kar

Mahmut Karabulut

Sülbiye Karali

Dilber Karadeniz

Mervenur Köse

Günay Reis

Fatma Öksüz

Havva Çil

Hayriye Sezer

Ferihan Eksil

Şaduman Polat

Hanife Kurk

Pınar Öksüz

Nuray Şiviloğlu

Abdurrahman Sancaktutan

Yasemin Azaklı

Yasemin Kayış

Hamdiye Karkar

Dilek Erbaş

Gülsüm Çil

Fatih Avcı

Gül Bülbül

Emine Arslan