Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 26-12-2020 00:19   Güncelleme : 26-12-2020 00:19

Kar Yağışı İkizdere'yi Olumsuz Etkiliyor!

İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz "Vatandaşımızla hizmet etmek için karla savaşımıza devam edeceğiz" dedi.

Kar Yağışı İkizdere'yi Olumsuz Etkiliyor!

Yaptıklarıyla kendisinden sıkça bahsettiren İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz, tüm köy ve mahalle yollarında kar nedeniyle çalışma yapıldığını dile getirdi.

Kar ile savaştıklarını ifade eden Başkan Karagöz "Şu an tüm köylerimizin yolu kapalı durumda. Coğrafik olarak engebeli bir ilçeyiz, mahallelerimizdeki çalışmalarımız devam edecek. Vatandaşımızla hizmet etmek için karla savaşımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

İlçede devam eden yatırım çalışmalarının kış boyunca aksamayacağının altını çizen Karagöz "İlçemiz doğa şartları zor olan bir ilçe, mahallelerimizde yeni yol yapımı ve istinat duvar çalışmalarımız kış boyunca devam edecek. Halkımız in istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapacak çok daha işimiz var, zor doğal koşullara rağmen halkın istekleri doğrultusunda çalışıyoruz. İlçemizin birkaç yıl içinde önemli bir yer olacağını biliyoruz. Her ne kadar Kovit-19 süreci yaşasak ta vatandaşımız kar nedeniyle eve kapalı kalmaması gerekiyor. İşi olan, hastası olan olur. Bu nedenle yolları açmamız gerekiyor. Belediye olarak 7/24 görev başındayız öncelikli mahallelerimiz olmak üzere tüm köylerimizin yollarını kardan temizlemek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Adeta karla savaşıyoruz” şeklinde konuştu.