Bu Nedir?
Giriş Tarihi : 28-01-2021 21:56   Güncelleme : 28-01-2021 21:56

Kripto Para Neden Geleceğin Parasıdır?

Birçok kripto paranın ismini çokça duyar hale geldik.

Kripto Para Neden Geleceğin Parasıdır?

Birçok kripto paranın ismini çokça duyar hale geldik. Bunun sebebi ise kripto paraların geleceği parası olarak görülmesi. Peki kripto para neden geleceğin parası? Bunun cevabı da geliştirdikleri sistemle alakalı. Kripto paraları istediğiniz yerden istediğiniz yere, çok kolay bir şekilde aktarabiliyorsunuz. Aktarırken devasa ücretler ödemiyorsunuz, istediğiniz bir cüzdanda istediğiniz gibi tutabiliyorsunuz. Bunlarla birlikte çok da güvenli, korunaklılar. Bu özelliklerine ilavedeler de yapılabilir, durum bu olduğu için kripto paraların geleceğin parası olduğunu söyleyebiliriz. Kolayca işlem yapma olanağı sunan bu kripto varlıkların her geçen gün değerlenmesini de buna bağlayabiliriz. İnsanların ilgisi artıyor, gelecekte çok daha değerli olabileceğini görüyorlar ve bu alana yöneliyorlar. Bu yüzden ilgi halen çok büyük ve henüz piyasada halen birçok kişiye yer var. Önemli olansa halen ne kadar erken davranabileceğiniz çünkü birçok kişi her gün geç kaldığını düşünerek bu sistemden uzak kalıyor. Her uzak kaldıkça da fırsatları kaçırarak daha da geç kalıyor.

Kripto Para Madenciliği Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Bir kripto parayı kazanmak istiyorsanız eğer piyasada işlem görüyorsa onu satın alırsınız veya isterseniz kazım yani madencilik yaparsınız. Özellikle henüz piyasaya çıkmamış kripto varlıkların madenciliği çok daha faydalıdır. Bunun sebebi de kripto para madenciliği yaparak cebinizden bir para harcamazsınız, bunu özellikle telefondan yapıyorsanız cebinizden hiç para çıkmaz. Siz cebinizden harcama yapmıyorsanız ama cüzdanınıza sürekli olarak kripto varlıklar giriyor. Bu kazdığınız, madenciliğini yaptığınız kripto paranın gelecekte çok değerlendiğini düşünürseniz bu harika bir durum. Hiç yorulmadan zamanında kazım yaptığınız bir kripto paranın sizi zengin edebileceğini düşünebilirsiniz.

Bu Fırsat Kaçmaz! Picoin Projesine Katılarak Kazanabilirsiniz

Çok güzel fırsatlar bir tanesi Picoin sunuyor. Henüz piyasaya tam olarak çıkmamış ancak büyük potansiyele sahip Picoini madencilik yaparak kazanabilirsiniz. Kazım hızınızın da yüksek olacağını söyleyebiliriz çünkü yeni projelerde kazanmak çok daha basittir. Eski ve artık değeri çok yükselmiş kripto varlıkları kazanmaya uğraşmak yerine onların potansiyeline sahip yenilerine yönelin. Böylece çok daha yüksek kazanma şansınız olacaktır.

Pi Network dünyasına katılmak ve uygulama üzerinden mobil madencilik ile kazanç elde etmek için, aşağıda ki linkten uygulamayı edinebilirsiniz.

 

HxZrVN.png          HxZE6t.png

 

Referans kod ile daha fazla kazanmak için davetiye kodu: stonesak