Küme Düşme Kalkıyor mu? Flaş iddia!

Sezonun bitmesine haftalar kala, 2 yıldır olduğu gibi bu yılda bomba bir iddia gündeme gelerek küme düşmenin kaldırılacağı konuşulmaya başlandı.

Spor
Giriş Tarihi : 24-04-2022 00:18
Küme Düşme Kalkıyor mu? Flaş iddia!

Hemen her gün yeni bir olayın tartışıldığı Türk futbolu konusunda sular bir türlü durulmak bilmiyor. Türkiye’de en çok tartışılan konuların başında gelen futbolda TFF  ve MHK Başkanının istifa etmesi ile küme düşmenin kaldırılacağı iddiası ortaya atıldı.

Hemen her iddiası doğru çıkan Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol’da gündeme gelen bomba iddia 'Küme düşme kalkıyor mu?' sorusu tüm spor gündemini değiştirdi. İsmi açıklanmayan bir kulüp başkanı ve TFF yöneticisi küme düşmenin kaldırılabileceği yönünde açıklamalar yaparken, genel kanının Trabzonspor’un şampiyonluğunun kabul edilmesi, diğer profesyonel liglerdeki tüm küme düşmelerin kaldırılması yönünde olduğu dile getirildi.

Öte yandan 2019-20 sezonunda Süper Lig başta olmak üzere 1. Lig ve TFF 2. Lig’de de koronavirüs pandemisi nedeninden küme düşme olayı kaldırılmış, küme düşecek takımlar yeni sezonda da liglerinde kalmıştı.

AdminAdmin

YORUMLAR