Bu Nedir?
Giriş Tarihi : 14-07-2021 14:06   Güncelleme : 14-07-2021 14:06

Kurban bağışı fiyatları 2021

Kurban bağışı fiyatları 2021

 

Kurban Bayramı İslam alemi için oldukça önemli ve mübarek bir bayramdır. Kurban Bayramı insanlara yardımlaşmayı yahut hoşgörüyü veya toplumsal adaleti hatırlatır. Dünyanın birçok ülkesindeki Müslüman kardeşlerimizin çektikleri zulüm ve sıkıntıdan Dernek olarak haberdarız. Sıkıntı ve birçok farklı problem yaşayan bu kardeşlerimizin her an omzuna bir kardeş eli dokunması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kurban bağışı fiyatları 2021 yılı için belirlenen ücretler web sitemiz üzerinden yayımlanmıştır. Bir hisse için yurt içi kurban bağış fiyatlarımız 1.600 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bunun dışında bir hisse için yurtdışı kurban bağış fiyatlarımız ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Gazze ve Arakan için kurban bağış fiyatları 1200 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Suriye için 1500 Türk lirası ve Afrika için 750 Türk Lirası olarak kurban bağış fiyatları web sitemiz üzerinden yayımlanmıştır. Kurban bağışı fiyatları 2021 kapsamında yılının en ucuz kurban bağışı kategorisinde Afrika bulunmaktadır. Kurban bağışı fiyatları 2021 projemiz dışında diğer projelerimiz içinde bağış yapmanız mümkündür. Vakfımız tarafından yürütülen su kuyusu projesi sayesinde temiz suya ihtiyacı olan yurt dışındaki ülkelere su kuyusu açılması sağlanmaktadır. Bunun dışında eğitim projemiz kapsamında da bağış yapmanız mümkündür. Bu projemiz sayesinde öğrencilere burs ve eğitim için araç gereç yardımları yapılmaktadır. Dernek olarak her türlü projemizle yardıma ihtiyacı olan birçok vatandaşımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Bu çabamızı da siz bağışçılarımız tarafından devam ettiriyoruz. Bağışçılarımızın her zaman yanımızda olduğunu biliyor ve faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Kurban bağış yerleri

Yedi Başak İnsani Yardım Derneği olarak Dünyada ve Türkiye'de birçok farklı bölgeye kurban yardımlarında bulunuyoruz. Siz bağışçılarımız sayesinde toplanan bağışları belirlenen ülkeler ve illere dağıtıyoruz. Yedi Başak İnsani Yardım Derneği'nin kurban bağış yerleri Yurtdışı için Afrika, Yemen, Gazze, Arakan ve Suriye’dir. Derneğimizin yurtiçi kurban bağış yerleri 10 ildeki temsilciliklerimiz sayesinde belirlenmektedir. Kurban bağışı yapabilmeniz için kurban bağış yerlerinde bulunmanız gerekmiyor. Vekalet vererek kurban bağışlarınızı yapmanız mümkün. Öncelikle EFT, havale, banka ve PTT posta çeki üzerinden bizlere kurban bağış ücretlerinizi iletmelisiniz. Kurban bağış ücretlerinizi online platformlardan veya web sitemiz üzerinden de bizleri iletmeniz mümkün. Sonraki aşamada vekalet işlemlerinizi bizlere bizzat sözlü veya yazılı olarak online şekilde iletmeniz mümkün. Bunun dışında güvenilir dernekler aracılığıyla bizlere vekaletlerinizi iletebilirsiniz. Kurban ücretleri senelere ve dönemin alım gücüne göre değişiklik göstermektedir. Sadece kurban bağışlarınızı değil diğer bağışlarınızı da yurtiçi ve yurtdışı vakfımız tarafından belirlenen bölgelerde gerçekleştirmekteyiz. Siz bağışçılarımız sayesinde toplanan bağış tutarlarının titizlikle iletilmesi gereken bölgelere göndermekteyiz. Diğer projelerimiz kapsamında toplanan bağışları da tıpkı kurban projemiz gibi en ince ayrıntısına kadar hesaplayarak değerlendirmekteyiz. 2021 yılı kurban bağış yerlerini öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve bağış yapacağınız bölgeyi web sitemiz üzerindeki bölgelerden seçebilirsiniz. Diğer organizasyonlarımız için de dünyanın ve Türkiye'nin başka ülkelerinden Türk Lirası ABD doları ve Euro üzerinden bağış yapabilirsiniz

Kurbanlık bağış 2021

 

Kurbanlık bağış 2021 projemiz kapsamında birçok ülkeye ve Türkiye içerisindeki bazı illere kurban bağış hizmeti sunmaktayız. Siz bağışçılarımız sayesinde toplanan tüm tutarları en ince ayrıntısına kadar hesaplayarak kurban kesme işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Yedi Başak İnsani Yardım Derneği olarak bunların bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Yaptığımız işlerin ve hayrının öneminin farkındayız. Sizin de kestiğiniz kurbanların en hayırlı şekilde yerlerine ve yoksullara ulaşması için gönüllülerimiz ve çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Kurbanlık bağış 2021 projemiz 2021 yılının Kurban Bayramı’nda her niyetle bağışladığınız kurbanın en doğru şekilde insanlara ulaşmasını sağlamaktadır. 2021 yılının Kurban Bayramı’nda vacip, adak, şükür ve Kurban Bayramı için kesilen kurbanlarınızın hepsinin kesimi başlayacaktır. Kurban Bayramı dışında kurbanlık bağış 2021 dönemi için Bağış yapmayı planladığımız Adak vacip şükür Akika gibi kurbanlarınızın kesim işlemleri 1 ila 10 gün arasında değişmektedir. Vekalet işlemlerimiz tarafımızdan sözlü veya yazılı olarak online platformlar üzerinden alınabilmektedir. Kurbanlarınızın kesildi bilgisi sizlere kısa mesaj yoluyla ulaştırılmaktadır. Vakfımız çalışanları tarafından kurban kesimi sırasında çekilen video kayıtları da tarafınıza online platformlar üzerinden ulaştırılmaktadır. Kurban bağışında bulunmak için web sitemiz üzerinde bulunan bağış yap butonuna tıklayabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Bağış yapma esnasında bir sorunla karşılaşırsanız veya vakfımız dan öğrenmek istediğiniz bazı bilgiler olursa 0 553 886 7777 numaralı Çağrı merkezimizi arayabilir veya Yedi Başak İnsani Yardım Derneği web sitesi üzerinde bulunan canlı sohbet platformundan bizlere istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.