Siyaset
Giriş Tarihi : 31-10-2020 22:07   Güncelleme : 31-10-2020 22:07

MHP Mesut Yılmaz'a Yapılan Çirkin Saldırıya Sessiz Kalmadı!

Dün hayatını kaybeden Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın yaralı fotoğrafının paylaşılmasına MHP Rize İl Başkanlığı tepki gösterdi.

MHP Mesut Yılmaz'a Yapılan Çirkin Saldırıya Sessiz Kalmadı!

İl Başkanı İhsan Alkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Dün aramızdan ayrılarak Hakk'a yürüyen eski Başbakanımız, Kıymetli Hemşehrimiz Ahmet Mesut Yılmaz Bey'in vefatının ardından kendine medya diyen birtakım kuruluşların ve kendini bilmez bazı şahsiyetsiz kişiliklerin yaptığı çirkin paylaşımları esefle kınıyorum” ifadelerine yer verdi.

İl Başkan Yardımcısı Avukat Remzi Kutanoğlu ise ‘’Hayatım boyunca her adımda duygularımla hareket ettim, Belki şu fotoğrafa sessiz kalabilirdim ama bizim hemşehrimiz olduğu için değil aldığımız terbiye gereği böyle bir vefat haberi sunuş şekline sessiz kalmayı samimiyetsizlik olarak görüyoruz. Eski bir başbakanın, bu fotoğrafını paylaşarak itibarsızlaştırmak isteyen bu zihniyeti ölene kadar da reddedeceğiz. Kim olursa olsun bu gün Mesut yarın Recep diğer gün Kemal öbür gün Mehmet. Bu kadar adileşilmez Saygılar’’ İfadelerini kullandı.