Siyaset
Giriş Tarihi : 02-10-2020 20:51   Güncelleme : 04-10-2020 15:46

MHP'li Vekilden 'Rize İçin Vekil' Açıklaması!

Partisi'nin yarın gerçekleşecek ilçe kongrelerine katılmak üzere Rize'ye gelen MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem "Bizim milletvekilimiz hazır burada buna kanaat getiriyorum, getirdim, getirmeye de devam edeceğim çünkü her geçen gün üstüne koyularak ilerleniyor" dedi.

MHP'li Vekilden 'Rize İçin Vekil' Açıklaması!

Rize’nin Güneysu ve Derepazarı ilçe kongrelerine katılmak üzere Rize’ye geldi. Yarın gerçekleşecek kongreler öncesinde Rize’de esnaf ziyaretinde bulunan MHP İstanbul Milletvekili Erdem, Kuyumcular sokağını dolaştı. Esnaf ve vatandaşla sohbet eden Erdem burada vatandaşların sıkıntılarını da dinledi. Ziyaretlerin ardından kameraların karşısına geçen Erdem Rize’de MHP’nin destan yazdığını dile getirerek “Rize’de bir destan yazılıyor. İl başkanım başta olmak üzere, tüm yöneticilerimiz, kadın kollarımız, ilçe başkanlarımız, ocak başkanımız ve yöneticilerimizin hepsinin ne kadar çalıştığını gördük. Daha önce 2018 senesinde buraya gelmiştik o zamanki seçimler sırasında, o zamanda muazzam bir coşku vardı tabi o coşkunun ardından bizim belediyelerimiz seçildi” dedi.

Ziyaretler öncesinde Muhtarlarla bir araya gelip sorunlarını dinlediklerini ve çözüm önerilerini konuştuklarını dile getiren Erdem “Bugün ki gelişimizin amacı esnaf ziyaretleri, muhtarlarımızla bir kahvaltı etkinliği gerçekleştirdik, onların sorunlarını dinledik, ne yapabiliriz diye düşündük. Esnaflarımıza hem sağlık diledik hem onlarla görüştük. Devamında programlarımız devam edecek, iki ilçemizde ilçe kongresi yapılacak, haftaya merkez ilçe kongremiz ondan sonra da il kongresi ile İhsan başkanımız güven tazeleyecek. Tüm arkadaşlarımızın kongrelerinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Rize’de MHP’nin güçlü bir parti olduğunu gözlemlediğini ve gelecek seçimlerde Cumhur İttifakı ile Rize’de MHP’nin bir Milletvekili çıkartacağına inandığını sözlerine ekleyen Erdem “Rize için bizim iddiamız çok büyük, belediye sayımızı da arttıracağız. Bizim milletvekilimiz hazır burada buna kanaat getiriyorum, getirdim, getirmeye de devam edeceğim çünkü her geçen gün üstüne koyularak ilerleniyor. Biz Rize’den mutlaka vekilimizi çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Arzu Erdem'e Rize Ziyareti Esnasında partililerin yanı sıra Rize Ülkü Ocakları Başkanı Sadık Kandemir ve Orta Öğretim'den sorumlu il başkan yardımcısı Selehattin Cayman'da eşlik etti.