Bu Nedir?
Giriş Tarihi : 27-04-2021 22:55   Güncelleme : 27-04-2021 22:55

Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey

Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey
Mutluluk çubuğu ile daha önce tanışmadıysanız oldukça şaşıracaksınız. Pek çok insan, erkeklerde görülen iktidarsızlık sorununu tamamen ortadan kaldıran bu yöntemi ilk duyduklarında hayretler içerisinde kalmaktadır. Oldukça ilgi çekici bu konu hakkında fikir sahibi olundukça, şaşkınlık yerini hayranlığa bırakmaktadır. İnsanlarda bu kadar merak uyandıran mucizevi iktidarsızlık çözümü sunan mutluluk çubuğu nedir?

Erkeklerin Kabusu İktidarsızlık Sorunu

''Mutluluk çubuğu nedir'' sorusunun cevabı için öncelikle erektil sorunlara değinmek doğru olacaktır. İktidarsızlık sorunu, özellikle orta yaşlı erkeklerde doğal olarak görülmeye başlayan, penisin gençlik zamanlarında ki kadar yüksek performansla sertleşmeme durumudur. Bu durumda penis, cinsel ilişki için yeterli ereksiyona ulaşamaz veya sertleşse bile yeterli süre erekte halde kalamaz.

Başlarda nadiren görülen bu durum zamanla daha da ilerler. Önceleri kontrolsüzce sertleşen organ, ilerleyen yaşla beraber fiziksel uyarımla bile gerekli sertliğe ulaşamaz hale gelir. Psikolojik açıdan yıkım oluşturabilecek bu durum eşler arasında uyumsuzluğa ve ilerleyen zamanlarda evlilik yaşantısının bitişine sebep olabilir. Bu noktaya gelmek istemeyen çiftlerin kalıcı bir çözüm arayışında karşılarına kurtarıcı olarak mutluluk çubuğu çıkar. Peki ama mutluluk çubuğu nedir?

Penis Protezleri ile Tanışın

''Mutluluk çubuğu nedir''  sorusunun cevabı teknik içerik olarak penis protezleridir. Şimdi penis protezleri hakkında bilgi verelim: Penil protez, şişirilebilir ve bükülebilir iki versiyona sahiptir. Bükülebilir protezler yarı sert bir plastik materyalin penis dokusu içerisine yerleştirilmesidir. Bu implant cinsel ilişki için yukarı doğru bükülerek penis erekte hale getirilir. En önemli avantajı, cinsel ilişki sonrası durumlarda aşağı büküldüğünde de iri bir penis izlenimi sergilemesidir.

Şişirilebilir Penis Protezleri

Şişirilebilir mutluluk çubuğu kendi arasında 2 parçalı ve 3 parçalı olmak üzere farklı şekillerde üretilir. 3 farklı bileşenden oluşan üç parçalı şişirilebilir penis protezi, pompa, rezervuar ve çubuklardan oluşur. Çubuklar penisin içine , rezervuar karın ön duvarına, pompa ise testis torbalarına yerleştirilir. Testislerde bulunan pompa sıkıldığında rezervuar içerisindeki sıvı çubuklara dolar ve penis sertleşir. Yine pompaya basılarak penis sıkılırsa çubukların içerisinde ki sıvı rezervuara dönüp penisin küçülmesi sağlanır.

İki parçalı şişirilebilir penis protezi, takılı silindirler ve birleşik bir rezervuarlı pompa içermektedir. Pompa aparatı karın arkasına yerleştirmek yerine, skrotuma rahatça oturan tek bir yuva içinde entegre edilmiştir. İki parçalı bir protezin avantajı, ameliyatın daha kısa, daha az karmaşık olması ve cihazın karın içinde hiçbir parçasının bulunmamasıdır. 3 parçalı bir protezin avantajı ise, daha büyük rezervuarın erkeklerde daha fazla ereksiyon üretmesidir.

Mutluluk Çubuğu Nedir?

İktidarsızlık sorunu ve penil protez çeşitleri hakkında yeterli bilgi verildikten sonra ''mutluluk çubuğu nedir'' sorusunun cevabı daha iyi anlaşılacaktır: Mutluluk çubuğu, uzun yıllardır ereksiyon sorunu yaşayan erkeklerin penislerinin içine ameliyatla yerleştirilen penis protezleridir. Plastik yapıda ki bu protezler istenildiği anda şişirilerek penis sertleşir ve ilişkiye hazır hale gelir. Ereksiyon sorununu tamamen ve kalıcı olarak ortadan kaldıran bu mucizevi çözüm, cinsel sorunların başında gelen iktidarsızlık hastalığı tarihe karışmıştır.  Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.