Rize-Artvin Havalimanı'nın açılışı Cumartesi günü gerçekleşecek

Rize-Artvin Havalimanı'nın açılışını gerçekleştirmek üzere 14 Mayıs Cumartesi günü Rize’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programında değişiklik olduğu öğrenildi.

Ekonomi
Giriş Tarihi : 11-05-2022 18:45
Rize-Artvin Havalimanı'nın açılışı Cumartesi günü gerçekleşecek

Türkiye'deki 2., Dünyadaki 5. denize dolgu havalimanı olma özelliğine sahip Rize-Artvin Havalimanı, 14 Mayıs Cumartesi günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in katılımıyla saat: 14.00'da yapılacak.

Rize-Artvin Havalimanı'nın açılışını gerçekleştirmek üzere cumartesi günü Rize'ye gelecek olacak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programında değişiklik olduğu ve Erdoğan'ın aynı gün Rize'den ayrılacağı bilgisine ulaşıldı.

Cumartesi günü saat: 14.00'da Rize Artvin Havalimanı'nın açılışı gerçekleştirildikten sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev’in onuruna yemek programı düzenleneceği ve iki cumhurbaşkanının da bu programın ardından Rize'den ayrılacağı öğrenildi.

Programdaki değişiklikten önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rize'de konaklaması ve pazar günü gerçekleştirilmesi planlanan Ak Parti Rize İl Başkanlığı'nın İl Danışma Toplantısına katılması planlanıyordu.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rize programında yeniden değişiklikler yapılmasının da söz konusu olduğu bilgisi alındı.

AdminAdmin

YORUMLAR