Rize Muhtarlar Derneği ile Yediiklim Eğitim Kurumları arasında protokol imzalandı

Rize Yediiklim Akademi Özel Eğitim Kurumları ile Rize Muhtarlar Derneği arasında Sosyal Sorumluluk Bilinciyle bir protokol imzalandı.

Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 09-04-2022 20:26
Rize Muhtarlar Derneği ile Yediiklim Eğitim Kurumları arasında protokol imzalandı

Rize Yediiklim Akademi Özel Eğitim Kurumları ile Rize Muhtarlar Derneği arasında Sosyal Sorumluluk Bilinciyle  imzalanan protokol kapsamında  tüm  ailelerin çocuklarına ÖSYM tarafından yapılan tüm sınavlarda ki kurslarda %20  indirim uygulanması hususunda Ayrıca Muhtarlar Derneğine başvuran ihtiyaç sahibi  öğrenciler belirlenerek, Derneğin Kurul kararı ile  muhtaç öğrencilere yüzde 50 ve 1 öğrenciye de yüzde 100 indirim yapılması şartı ile anlaşma imzalandı. 

Bu protokol ile tüm muhtarlar, vatandaşlarla ilgili  eğitim hizmeti veren,  kuruma yönlendirecek öğrenciler indirimli eğitim alma imkanına aracı olacaktır.

Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Sakal'ın yaptığı açıklamada, "Rize Muhtarlar derneği olarak, milletimizin menfaatine olan her alanda yer alacak, her çalışmaya destek olacağız. Sosyal sorumluluk bilinciyle böyle bir protokol kapsamının bir parçası olmamıza yer almamıza imkan veren,  Rize  Yediiklim Akademi Özel Eğitim Kurumları yönetimine  teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyor ve saygılar sunuyoruz" dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR