Rize'de “Bayramınız Kemerli Olsun” trafik denetimine Rize valisi Kemal Çeber katıldı

Ramazan Bayramı trafik tedbirleri kapsamında "Bayramınız Kemerli Olsun" sloganıyla 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen trafik uygulamasına Rize Valisi Kemal Çeber katıldı.

Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 29-04-2022 23:57
Rize'de “Bayramınız Kemerli Olsun” trafik denetimine Rize valisi Kemal Çeber katıldı

Rize Valisi Kemal Çeber, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebeğı 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Meydanındaki trafik uygulamasına katılarak, sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda uyarıda bulundular. Özellikle bayram trafiğine çıkacak sürücülere emniyet kemeri kullanımı, hız ihlalleri, cep telefonu kullanımı, uykusuz ve yorgun araç kullanmama konusunda bilgilendirme yaptılar.
Vali Çeber bayramda yola çıkacak vatandaşlara uyarılarda bulunarak, “Vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymaları ve gidecekleri yerlere sağlıklı bir şekilde ulaşmalarını temenni ediyoruz. Bayramda yola çıkacak vatandaşlarımızdan özellikle hız konusunda ve emniyet kemeri kullanımı konusunda hassasiyetle davranmalarını bekliyoruz, hayırlı yolculuklar ve hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.
Görevlilerle bir süre sohbet eden Vali Kemal Çeber, trafik tedbirleri konusunda yetkililerden bilgi aldıktan sonra uygulama noktasından ayrıldı.
 

Flash53 AdminFlash53 Admin

YORUMLAR