Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 24-10-2020 15:39   Güncelleme : 24-10-2020 15:39

Rizeli Sanatçı Erol Şahin'den Çaykur Rizespor Bestesi, Sponsor Bulunamadı!

Rizeli sanatçı Erol Şahin Karadeniz ekibi Çaykur Rizespor için yeni bir marş besteledi fakat kimse sahip çıkmayınca bir türlü klip çekilemedi!

Rizeli Sanatçı Erol Şahin'den Çaykur Rizespor Bestesi, Sponsor Bulunamadı!

Rizeli Sanatçı Erol Şahin Çaykur Rizespor taraftarını kırmarayak Rizespor için bir marş besteledi.

Yapılan bestenin bir klibe dönmek için sponsor aranırken isteyen her taraftar da bu klipte oynayacak. Çaykur Rizespor'dan da klip için ödenek istendiği öğrenilirken klübün cevabunının ise 'Ayrıcak bütçemiz yok' dediği iddia edildi.

Rize'de hiç kimsenin sponsorluğa yanaşmadığını bu nedenle marşın geciktiğini ve bestelenen marşın tribünlerde dahi okunabilecek bir halde olduğunu dile getiren organizatör Sinan Karaaslan "erçek Rizeli ve Rizesporlu sanatçı büyüğümüz #ErolŞahin, tamamen taraftarın isteği üzerine #Rizespor'umuza bir marş yaptı.  Bestesi ve sözleri harika olan bu marş aynı zamanda tribünde de söylenecek şekilde yazıldı. Bu güzel sanat eserinin şimdilik az bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz. Rizespor'umuza yeni bir kimlik kazandırmak için klip çekimi yapılacaktır. Ancak sponsor bulma konusundaki bütün kapılar maalesef kapandı ve olumlu cevap alınamadı. Rizeli değerli büyüklerimizden ve iş adamlarından bu güzel eserin klip çekimleri için bizatihi destek beklemekteyiz. Bu konuda büyüklerimizin ellerinden geleni yapacaklarına şüphemiz yoktur. Ayrıca klipte Rizespor taraftarlarından isteyen kişi rol alacaktır. Rize'nin çeşitli bölgelerinde klip çekimleri yapılacaktır" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Sponsorluk ve Organizasyon İçin Sinan Karaaslan ile 0543 398 73 92 ile iletişim kurulabileceği açıklamada yer aldu.