Bu Nedir?
Giriş Tarihi : 12-05-2021 18:15   Güncelleme : 12-05-2021 18:15

Süper Toto Süper Lig’in Bitiş Tarihi Yaklaştı, Yunanistan'dan Transfer İddiaları Geldi!

Süper Toto Süper Lig’in Bitiş Tarihi Yaklaştı, Yunanistan'dan Transfer İddiaları Geldi!

Spor haberlerinde son dakika haberleri! Yunanistan'dan transfer iddiaları geldi. Konu hakkında Eski Galatasaraylı bir oyuncunun, Fenerbahçe yolunda olduğu belirtildi. Spor Toto Süper Lig’in bitiş tarihi yaklaşmışken, Yunanistan’dan ilginç transfer iddiaları geldi. 

Geçmiş dönemlerde Galatasaray içerisinde de forma alan yıldız ismin, gündeme getirildiği açıklandı. İşte son dakika haberimiz…

Ülkemizde birçok kişi Spor Toto Süper Lig’in sonlanmasını heyecan ve merakla beklemekte. Buna yönelik tarihler yaklaşmışken, Yunanistan basını bir takım ilginç iddialar belirtti. Eski zamanlarda Galatasaray’da forma bulduğu da bilinen yıldızın, gündem olduğu söylendi.

Fenerbahçe hedefine Spor Toto Süper Lig şampiyonu olmayı hedeflemiş durumda. Betper Buna ek olarak gelecek dönemdeki takım için gerekli hazırlıklar da devam etmekte. Takip edildiği üzere Emre Belözoğlu idaresinde olan takım, kadro planlamasını hazırlamakta. Burada yapılan farklı çalışmalar bilinse de dikkat çekici bir iddia Yunanistan basınından elde edildi. İşte son dakika haberi…

Yunan Basınında Flaş İddia!

Peki, bu iddia ne? Söz konusu haber iapopsi.gr adresinde görülmekte. Burada Fenerbahçe’nin hızlı bir kanat oyuncusu aradığı, bu bakımdan Olympiakos içerisinde kiralık forma sahibi olan Armindo Bruma ile takımın ilgilendiği söylenmekte. Betper Giriş Olympiakos takımının satın alma seçeneği 7 milyon euro satın alma seçeneğinin, bonservis hakkında tereddütte bulunduğu söylendi. Fiyat düşürmek amacıyla PSV takımıyla masaya geçeceği söylendi.

Bu hususta Bruma’nın menajerinin şu an Avrupa takımlarıyla temasa geçtiği; Portekizli olan oyuncunun isminin Eintracht Frankfurt ile sarı-lacivertli takımın aynı anda geçtiği açıklandı. Peki, Bruma’nın istatistikleri nasıl? Henüz 27 yaşında olan yıldız futbolcunun Olympiakos içerisindeyken 14 maç içerisinde 4 gol attığı, 2 asist yaptığı bilinmekte.

Fenerbahçe bu transfer haricinde farklı takımlarla da görüşerek, gelecek sezona hazırlandığı bilinmekte.