Bu Nedir?
Giriş Tarihi : 26-05-2021 00:08   Güncelleme : 26-05-2021 00:08

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kaç yaşında, boyu kaç? Aleyna Kalaycıoğlu biyografisi

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kaç yaşında, boyu kaç? Aleyna Kalaycıoğlu biyografisi

Aleyna Kalaycıoğlu'nun Batuhan Karacakaya ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Son zamanlarda inişli çıkışlı bir performans sergileyen yarışmacı daha önce bir kez SMS birincisi olmuş ve SMS konusunda da güçlü olduğunu göstermişti. İşte Aleyna Kalaycıoğlu'nun biyografisi...

ALEYNA KALAYCIOĞLU'NUN BOYU KAÇ?

Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur.

ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Aleyna Kalaycıoğlu 1998 yılında Bursa'da doğdu. Yalova’da büyüyen Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi ve babası o 10 yaşındayken ayrıldı. Annesi ve babasının boşanmasının ardından annesi ve kardeşleriyle İstanbul’a taşınan Aleyna Kalaycıoğlu, liseden sonra dil eğitimi alarak sınavlara hazırlandı.


Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazanan Aleyna Kalaycıoğlu 10 senedir Voleybol oynuyor. Üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu Survivor’a ilk defa bu sene başvurdu.


Alayna Kalaycıoğlu is alleged to have had love with Batuhan Karacakaya. The contestant, who recently gave a bumpy performance, had previously won SMS once and showed that he was also strong in SMS. Here is the biography of Alayna Kalaycıoğlu...

HOW TALL IS ALEYNA KALAYCIOĞLU?

Aleyna is 1.67 tall and weighs 53 pounds.

WHO IS ALAYNA KALAYCIOĞLU, HOW OLD IS SHE?

Alayna Kalaycıoğlu was born in 1998 in Bursa. Raised in Yalova, Alayna Kalaycıoğlu's mother and father separated when she was 10 years old. Aleyna Kalaycıoğlu, who moved to Istanbul with her mother and siblings after her parents ' divorce, prepared for exams by studying languages after high school.


Aleyna Kalaycıoğlu, who won the Department of Aircraft Engineering in America, has been playing volleyball for 10 years. Aleyna Kalaycıoğlu, who has been on the beach volleyball school team for three years, applied for Survivor for the first time this year.