Siyaset
Giriş Tarihi : 21-06-2022 19:12

Vatan Partisi tarafından çay kurultayı düzenleniyor

Vatan Partisi Rize İl Başkanlığı düzenleyecekleri kurultayla ilgili meydanda açtığı stant ve esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

Vatan Partisi tarafından çay kurultayı düzenleniyor

Vatan Partisi Rize İl Başkanlığı, 25 Haziran saat 18:00’da İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde düzenleyeceği ‘’Çayda üretim devrimi kurultayı’’ adlı çalışmalarını bugün Rize meydanın da açtığı stant ve esnaf ziyaretleri ile sürdürdü. Çalışmalara, Rize İl Başkanı Salih Öksüz, Genel Örgütlenme Bürosu Başkanı Savaş Oruç, Örgütlenme Bürosu üyesi Nadir Erol ve parti üyeleri katılımıyla gerçekleştri. ,

Vatan Partisi Rize İl Başkanı Salih Öksüz çalışma sırasında yaptığı açıklamada,‘’Değerli Hemşehrilerim çay hepimizin hayat damarı tabi Çaykur’da öyle. Derdimiz çok, derdimizi çözmek için tüm Rizeliler olarak biraraya gelmemiz gerekiyor. Bu kurultay bizi biraraya getirmek için bir fırsat. Bu fırsatı kaçırmamalıyız. Her kesimden konuşmacı ve her bölgeden üretici kurultayda olacak. Gelin derdimizi anlatalım bir çözüm yolu bulalım. Çay olmazsa Rize olmaz. Ayrıca önümüzde ki ay hazırlanan çay kanunu mecliste oylanacak. Sesimizi meclise duyurmak için bu kurultay daha çok önem kazandı. Hepinizi kurultaya bekliyorum’’ dedi.

Flash53 AdminFlash53 Admin