Ekonomi
Giriş Tarihi : 27-01-2021 14:49   Güncelleme : 27-01-2021 14:49

Yaşam alanlarının en yeni köşesi; Marmaris

Dingin ve güvende hissettiren renk tonlarının enerjisini şık ve modern tarzıyla tamamlayan Kilim Mobilya Marmaris Köşe Takımı, yumuşak dokusuna eşlik eden ceviz ve aytaşı renk kombinasyonuna sahip ayak tasarımıyla kişisel zevkinizi yaşam alanlarına kodlamanızı sağlıyor. Farklı ölçülerdeki tüm evler için ideal olmasının yanı sıra oturma alanın genişlemesiyle çift kişilik yatak olma özelliğiyle rahatlığı maksimum seviyeye çıkaran Marmaris, tek başına evdeki rahatlığın ve huzurun ismi oluyor.

Yaşam alanlarının en yeni köşesi; Marmaris

Kilim Mobilya,  dingin ve güvende hissettiren gri rengin tüm enerjisini şık ve modern tarzıyla tamamlayan Marmaris Köşe Takımı ile 2021 yılında da yaşam alanlarının en yeni köşesini kullanıcıların beğenisine sundu.

Gri renginin tüm ihtişamını yaşam alanlarında…

Modern tasarım hatlarını minimalist bakış açısıyla birleştiren Marmaris Köşe Takımı, tasarımını üst seviye çıkaran zengin kırlent uygulamaları, yüksek konfor sağlayan oturum minderleri, geniş oturuma sahip, çift kişilik yatak olabilme özelliği sunan sırt mekanizması ile tek başına evdeki rahatlığın ve huzurun ismi oluyor. Tüm yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilen ve gri rengin tüm ihtişamını yaşam alanlarına kodlayan Marmaris, dokusuna eşlik eden ceviz ve/veya aytaşı renk kombinasyonu ve geniş renk yelpazesine sahip ayak tasarımıyla kişisel zevkinizin ismi oluyor.