DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Rıdvan Saka
Rıdvan Saka
Giriş Tarihi : 08-09-2021 09:55

Üst Akıl Oyunları: "Kartlar Karılıyor!..."

Önceki yazımızda; Covid 19, aşılama, ve kripto para gibi faktörlerle başlatılan 'Büyük Reset' düzenini ele almış ve bu düzene karşı Türk Milli Üst Aklı'nın aldığı tedbirleri ve yaptığı hamleleri sonraki yazımızda işleyeceğimize dair söz vermiştik.

Sıkı durun, başlıyoruz!

3. Dünya Savaşı'nın biyolojik olacağını ilan eden ve dünya nüfusunun 500 milyona inmesi gerektiğini açık açık söyleyen 'Büyük Reset' teorisyenleri, tıpkı söyledikleri gibi önce mutasyona uğratımış bir virüsle ardından da ilaç diye tanıttıkları sıvılarla 'elemelere' başlamışlardı.

23 Ağustos'ta İsrail Başbakanı: "Aşı olmayan herkes, Mesih'in gelişine engeldir!.." açıklamasını yaparken 'Proje'nin neye hizmet ettiğini de ifşa ediyordu aslında. Ardından İsrail basınından bir itiraf daha geliyordu: İsrail hükümeti, Covid aşılarını zatürre aşısıyla değiştirmiş ve covid sürecinde halkını zatürre aşısı yapmıştı. Zira "Diğer İnsanlar" ölmeli ve yalnızca "Üstün Irk" olan Yahudiler dünya kaynaklarını kullanmalıydı.

Bu kısmı da ekledikten sonra sizi Türk Milli Üst Aklı'yla buluşturuyorum bir kez daha.

Ülkemizde Bilim Kurulu kurulmuş aşılama kampanyaları yürütülürken kurul üyeleri daha fazla dayanamayıp itiraflara başlamışlardı. Bilim Kurulu üyesi Mehmet Ceyhan'ın: "Aşı korumuyor, 3 doz aşı olanlar bile ölüyor. Virüs aşılarla değil, mutasyona uğrayarak yok olacak" açıklamasından sonra; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da Dünya Sağlık Örgütü'nün aşıların koruyucularına dair net bir tespiti yok demesi dikkat çekmişti.

Evet, balon hava kaçırıyordu! Çünkü ülkemiz Türkovac adını verdiği aşıda sona yaklaşmış ve dünya basını bile Türk aşısının mutasyonlara karşı en etkili aşı olabileceğini yazmıştı. İşte bu yüzden Türk aşısının üretimi sürekli erteleniyordu. Zira diğer aşılar gibi ticari ve ideolojik kaygılar taşımıyordu. Türk Milli Üst Aklı en iyi profesörlerini Bilim kuruluna değil, Türkovac heyetine almış ve golünü atmıştı.

Şimdi asıl bomba geliyor! Türkovac aşı çalışması tamamlanınca diğer covid aşılarını olan yada hiç aşı olmayan vatandaşlarımız, "yeni varyantlara karşı korunma" bahanesiyle 4 yıl içerisinde yeniden aşılanacak ve sadece Türkovac olacaktı. Türk Milli Üst Aklı, 4 yıl içerisinde öldüren piyasadaki covid aşılarının etkilerinden vatandaşlarını böylece koruyacaktı. Hatta bu karara yönelik "Çok gizli" ilk toplantı, geçtiğimiz günlerde yapılmıştı bile...

Devam edelim... 'Büyük Reset'çilerin aşılarına, aşıyla cevap veren Türk Milli Üst Aklı, Büyük Reset'in diğer hamlelerine de tek tek cevap verecekti yada vermeye başlamıştı bile!

Varan 1: Ocak 2021 BM gündem toplantısında; "kutuplu dünyanın ve doların devri bitiyor, dünyada dolar cinsinden borçlu olan ülkelerin borç miktarı kadar basılı dolar yok, sistem patladı!" denilirken dünyadaki para ve emeğin kontrolünün yine küresel güçlerde kalması için dolar endeksli dünya yerine, kripto para endeksli bir dünya kurulması kararı alınmıştı. Sonrasında bazı ülkeler kripto parayı resmi para birimleri olarak kabul etmişlerdi hatta ve bahsettiğimiz üzere AB, 'Digital Euro'ya geçme kararı almıştı.

Lakin Türk Milli Üst Aklı'nın, kendini dünyanın sahibi zanneden bu 'Büyük Reset'çilere bir sürprizi vardı!

Türk Milli Üst Aklı BM'de bu gündem maddesinin konuşulmasının ardından Mayıs 2021'den itibaren Türkiye'de kripto paranın itibarsızlaştırılması çalışmalarına başlamıştı. Mayıs ayında; İstanbul, Ankara Ve Antalya merkezli kripto para operasyonlarında yüzlerce kişinin dolandırılıp mağdur edildiği gerekçesiyle, Malta ve ABD merkezli, Coinspace, S-Coin ve Fırst Coın adlı şirketlere operasyonlar yapıldı. Medya Kripto para dolandırıcılığı ile sarsılırken bir de Türkiye'nin en büyük kripto para şirketi Thodex üzerinden vatandaşların dolandırıldığı haberleri yayılmaya başlayınca Türk halkı sanal paraya büyük bir mesafe koymuştu artık.

Fakat o da ne ? 30 Nisan 2021 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan karara göre Türkiye'de kripto parayla alışveriş yapmak zaten yasaklanmıştı. Yani Türk Milli Üst Aklı, 'Büyük Reset'çilerin kripto para düzeninden Türkiye'yi tamamen çıkarmıştı bile.

Varan 2: 'Büyük Reset' düzenine göre, Dünyada açlığa mahkum olmamak ve doğal felaketlerden korunmak adına kişisel mülkiyet ortadan kaldırılacak ve Ticari Hükümetler kurularak araziler halka kiralanacaktı. Böylece emeğin sahibi de yine 'Büyük Resetçiler' olacaktı.

Fakat yine bir sürprizimiz var! 

Tarih Ekim 2020. Türkiye'de onaylanan bir yasa ile özellikle köylerdeki tapulu orman arazileri ve bu arazilerden akmak suretiyle kullanılan su kaynakları devletleştirilmişti! Söz konusu yasada; ormanlar kişisel mülkiyet de olsa devlet mülkü sayılıyor ve arazilerden akıp kullanılan sulara ise sayaç takılıyordu! Türk Milli Üst Aklı, kendi devlet arazilerini güvenceye alarak vatandaşlarını açlık, susuzluk veya kiracılık ile sınamak isteyen 'Büyük Resetçilere' "Türk Devleti'nin arazisi, Türk Devleti'nindir!" mesajını veriyordu! Böylelikle de arazileri tekelde toplamak isteyen 'Büyük Resetçilere' engel oluyordu!

Türk Milli Üst Aklı, Çin merkezli bu 'Büyük Reset' düzenine de cevap vermişti!

1992'de pasif olarak başlatılan Türk Keneşi Teşkilatı, 12 Nisan 2021'de Türk Birliği adını alarak bayrağı yenilendi ve üyeleri ve çalışma alanları da genişletildi! GSH miktarı 2 Milyar doların üzerine çıkarılan birliğin, Nisan 2021'deki toplantısında 'Büyük Resetçilerin'de hedef gösterdiği 2030 işaret edilerek; Turan koridorundan Türk ekonomik işbirliğine, dil birliğinden ortak ordunun genişletilmesine kadar pek çok konu ele alınmıştı.

Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Özbekistan ve Türkiye'nin üye olduğu birliğe Ukrayna da gözlemci ülke sıfatıyla dahil edilmişti! Zaten bu ülkelerin bir araya gelmesi Çin'e bir meydan okumayken bir de son toplantının 'Gizli Gündem maddesi' olan "Turkuaz Yolu" projesi Çin'in İpek Yolu projesine en büyük darbe olacaktı!

Türk Milli Üst Aklı hep uyguladığı taktiği uyguluyordu! Çin'in İpek yolu projesine evet derken projenin içine sızarak Turkuaz Yolu projesini de uygulamayı es geçmiyordu. Söz konusu projede, Türk Birliği'ne üye ülkelerin başta dev ekonomik iş birlikleri olmak üzere; siyasal, sosyal ve kültürel iş birliği de gündem konusuydu. Çin'i ekonomik olarak kuşatmanın en güzel yolunun Çin etrafındaki ülkelerle iş birliği yapmaktan geçtiğini bilen Türk Milli Üst Aklı, Güney Türkistan ile de temasa geçmişti! Geçen ay yapılan İbrahim kalın görüşmesinde Güney Türkistan'ın lideri Abdürraşid Dostum'un oğlu Batur Dostum ve İbrahim kalın'ın gündemi Türk Birliği ve Turkuaz Yolu projesiydi!

Hatırlayalım! BM 2021 açılış gündemine Uygur meselesini getiren ve dünya ülkelerini bu konuda bölgeye dikkat çekmeleri hususunda uyaran da Türkiye'ydi! Kale içeriden fethediliyordu! Bir yandan Çin ile ilişkiler bozulmayıp diğer yandan alternatif yollar aranıyordu!

'Büyük Resetçilerin' her hamlesine yeni bir hamleyle karşılık veren Türk Milli Üst Aklı, iç siyasette de yeni bir dizayn peşindeydi!... Takipte kalın!...

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Gazete Manşetleri
ARŞİV ARAMA
avcılar esc ümraniye esc istanbul esc bayan ilanları şirinevler esc istanbul esc beylikdüzü esc bayan avcılar esc bayan şişli esc kağıthane esc kadıköy esc esc şişli ataşehir esc esc bayan esc bayanlar istanbul esc ajans