DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Rıdvan Saka
Rıdvan Saka
Giriş Tarihi : 31-08-2021 16:04

Üst Akıl Oyunları: "Yeniden Başlat!"

Üst Akıl oyunları: Ters-Düz başlıklı yazımızda Covid-19 gerçeğini yazmıştık. Yeniden Aynı şeylere değinmek istemiyoruz. Bu kez farklı olarak ayrı noktalara dikkat çekmek istiyoruz. Covid- 19 aşılarının 'Acil Kullanım Onayı' ile onaylandığına; belirtilerinin, yan etkilerinin, hatta faydasının bile net belirlenemeyip sorumluluğun aşıyı yaptıran kişiye verildiği gerçeğinin daha net konuşulmaya başlanmasının ardından bazı aşılara 'Tam Kullanım Onayı' verilerek bu biyolojik savaşa resmi bir ad verilmişti artık.

Covid 19 aşılarından önceki aşılara baktığımızda en az 3 yılda üretildiği gerçeği ile karşılaşıyoruz. Lakin Covid aşısı, virüsün ilk görüldüğü yer olan Çin'de; henüz üzerinden 1 yıl geçmeden denenmeye başlanmış ve üretilmişti bile!

Bill Gates'in 2015'deki "Biyolojik savaş" açıklamasını es geçiyorum bu defa.  Ama yine 2015'e getiriyorum sizleri. Tarih 13 Ekim 2015. Malum henüz Covid yok. Ancak ne tesadüftür (!) ki yalnızca Covid test kiti üreten o malum şirket, Rıchard Rothchild tarafından satın alınıyor!

1 yıl sonrasına gidelim, yani 2016'ya. Dünya Ekonomik Forumu imzası taşıyan bir makalede, 2030 işaret ediliyor ve yeni bir düzenden bahsediliyor! Söz konusu bu düzen, makalede işlenirken pek bir süslenerek anlatılmış! 

"Hiç bir şeye sahip olmayacaksınız!"

"Cüzdan taşımak zorunda kalmayacaksınız. Her şey bir tıkla evinize, ayağınıza gelecek!"

Cümleler cazip, lakin plan o kadar da masum değil. Aynı makaleye bir de video çekilmiş. Video'da ABD merkezli bir dünyadan kurtulacağımıza(!) işaret edilmiş. Devamında; Batılı değerlerin sonuna kadar test edileceğini, çünkü 2030'a gelindiğinde bu değerlerin dünyada karşılığının kalmayacağını söylüyor video. 

Amerika karşıtlarına ne kadar da hoş gelen bir cümle! Ama makale içeriğinde doğanın rastgele kullanılıp kirletilemeyeceğini, doğanın devletlerin kontrolünde olacağını da söylüyor. Evet, yanlış anlamadınız! Bu da kişisel mülkiyetin ortadan kaldırılacağı anlamına geliyor. Tıpkı makalenin başında söylediği gibi: "Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız!"  Hem de bunu; doğayı korumak, kirletmemek ve kaynakları doğru kullanmak gibi masumane sebeplerle yapacaksınız!

Bill Gates'in dünyanın her yerinden arazi satın alması ve bu arazilerde daha sağlıklı bir tarım yapacağını söylemesi neden zannediyoruz?  Tabi ki kimsenin sahip olmadığı arazilere belirli bir zümrenin sahip olması için! Hem de doğayı korumak(!) adına! Üstelik Bill Gates, içerisinde Türk Tarım Bakanlığı'nın da bulunduğu çeşitli ülke bakanlıklarıyla "işbirliği" anlaşması yapmaya başladı! Hedef: "Ticari Hükümetler!"

Yine aynı makalede söyleneni hatırlatalım: 'Batılı değerlerin sonuna kadar test edileceğinden' kasıt; demokrasi ve kişisel mülkiyetin test edilmesidir. Doğa uğruna(!) el koydukları arazilerimizi devletler yönetecek ve biz halk sadece kiracı olacağız. Böylece Ticari Hükemetler'e geçiş de sağlanmış olacak!

Olmaz Demeyin! Olmaya başladı bile! Ağustos ayının ortasında Çin hükümeti, ülkesindeki zenginlerin mal varlıklarına ve arazilerine el koyma kararı aldı! Hem de bunu fakir halkı doyurmak(!) uğruna yaptı! Şimdi anladık mı makaledeki; "Batılı değerler çökecek, Amerika merkezli dünya bitecek" anlayışının temelini? Batı ve ABD karşıtı(!) Çin, bu yeni düzenin yeni efendisi!

"Büyük Reset (The Great Reset) " adı verilen bu yeni düzende pandemiyle büyük oranda alıştığımız sanal paralar da hayatımızın vazgeçilmezi olacak!

Göçmen krizi çıkartarak önce 1 Milyar kişiyi göç ettirecekler. Göçmenlere baktığınızda göreceksiniz ki çoğunluğu yetişkin erkek. İşte bu göçmenler aracılığıyla ülkelerde terör eylemleri yaptıracaklar ve sonra da terörün finansmanını engellemek için tek çare daha kolay takip edilebilir elektronik para diyecekler!

Hatta dediler bile! AB, 14 Temmuz 2021'de bu gerekçeyle Digital Euro'ya geçiş yapacağını ve çalışmalarının başlatıldığını duyurdu. Az önce bahsettiğim Dünya Ekonomik Forumu'nun o malum makalesinde, yine doğayı kirlettiği gerekçesiyle fabrikalardan çok büyük miktarlarda karbonmonoksit vergisi alınacağı söyleniyor. Böylece fabrikalar kapanmaya zorlanarak üretim de belirli zümrelerin elinde toplanacak!

Yani paranın, arazinin ve üretimin sahipleri aynı zümre olurken; "Diğer insanlar" sadece kiracı, işçi, yada doğasever(!) olacak!

Dünya 2030'da yeniden başlatılacak!

Peki Türk Milli Üst Aklı, bütün bunlara rağmen ne tedbirler aldı ve neler planlıyor?

Takipte kalın...
 

NELER SÖYLENDİ?
@
Gazete Manşetleri
ARŞİV ARAMA
avcılar esc ümraniye esc istanbul esc bayan ilanları şirinevler esc istanbul esc beylikdüzü esc bayan avcılar esc bayan şişli esc kağıthane esc kadıköy esc esc şişli ataşehir esc esc bayan esc bayanlar istanbul esc ajans